У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6324 Вапнярка — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Жмеринка номер 6324 відправляється зі станції Вапнярка о 12.45 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 14.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6324 Вапнярка - Жмеринка пролягає по таким станціям як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 12.45
Журавлівка 12.55 1 хв  12.56 10 хв 
Шура 13.03 1 хв  13.04 18 хв 
Юрківка 13.11 1 хв  13.12 26 хв 
Шпиків 13.18 1 хв  13.19 33 хв 
Рахни 13.28 1 хв  13.29 43 хв 
Бушинка 13.34 1 хв  13.35 49 хв 
Краснівка 13.42 1 хв  13.43 57 хв 
Ярошенка 13.51 1 хв  13.52 1 г  6 хв 
Митланівка 13.57 1 хв  13.58 1 г  12 хв 
Будки 14.01 1 хв  14.02 1 г  16 хв 
1132 Км 14.06 1 хв  14.07 1 г  21 хв 
Жуківці 14.12 1 хв  14.13 1 г  27 хв 
Садова 14.16 1 хв  14.17 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 14.22 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6324 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930