У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Харків-Пас. — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6325 сполученням Харків-Пас. - Мерчик відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.13 і прибуває на станцію Мерчик о 18.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.13
Новоселівка 17.18 1 хв  17.19 5 хв 
Нова Баварія 17.26 1 хв  17.27 13 хв 
Хвилинка 17.30 1 хв  17.31 17 хв 
Рижів 17.35 1 хв  17.36 22 хв 
Пісочин 17.39 2 хв  17.41 26 хв 
Рай-Оленівка 17.44 1 хв  17.45 31 хв 
Коротич 17.48 1 хв  17.49 35 хв 
Водяна 17.55 1 хв  17.56 42 хв 
Люботин 18.01 1 хв  18.02 48 хв 
Любівка 18.06 1 хв  18.07 53 хв 
Майський 18.13 1 хв  18.14 1 г 
Манченки 18.18 1 хв  18.19 1 г  5 хв 
Горіховий Гай 18.22 1 хв  18.23 1 г  9 хв 
Просторе 18.27 1 хв  18.28 1 г  14 хв 
Мерчик 18.33 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6325 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031