У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6325 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.13 і прибуває на станцію Мерчик о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6325 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.13
Новоселівка 17.18 1 хв  17.19 5 хв 
Нова Баварія 17.27 1 хв  17.28 14 хв 
Хвилинка 17.30 1 хв  17.31 17 хв 
Рижів 17.35 1 хв  17.36 22 хв 
Пісочин 17.39 2 хв  17.41 26 хв 
Рай-Оленівка 17.44 1 хв  17.45 31 хв 
Коротич 17.48 1 хв  17.49 35 хв 
Водяна 17.56 1 хв  17.57 43 хв 
Люботин 18.01 1 хв  18.02 48 хв 
Любівка 18.09 1 хв  18.10 56 хв 
Майський 18.16 1 хв  18.17 1 г  3 хв 
Манченки 18.21 1 хв  18.22 1 г  8 хв 
Горіховий Гай 18.26 1 хв  18.27 1 г  13 хв 
Просторе 18.32 1 хв  18.33 1 г  19 хв 
Мерчик 18.37 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6325 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Травень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031