У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6325 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.13 і прибуває на станцію Мерчик о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6325 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.13
Новоселівка 17.18 1 хв  17.19 5 хв 
Нова Баварія 17.27 1 хв  17.28 14 хв 
Хвилинка 17.30 1 хв  17.31 17 хв 
Рижів 17.35 1 хв  17.36 22 хв 
Пісочин 17.39 2 хв  17.41 26 хв 
Рай-Оленівка 17.44 1 хв  17.45 31 хв 
Коротич 17.48 1 хв  17.49 35 хв 
Водяна 17.56 1 хв  17.57 43 хв 
Люботин 18.01 1 хв  18.02 48 хв 
Любівка 18.09 1 хв  18.10 56 хв 
Майський 18.16 1 хв  18.17 1 г  3 хв 
Манченки 18.21 1 хв  18.22 1 г  8 хв 
Горіховий Гай 18.26 1 хв  18.27 1 г  13 хв 
Просторе 18.32 1 хв  18.33 1 г  19 хв 
Мерчик 18.37 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6325 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031