У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6325 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.13 і прибуває на станцію Мерчик о 18.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6325 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Харків-Пас. – Мерчик складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 38.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

З 08 квітня 2024 до відміни п.6325 Харків-Пасажирський – Мерчик встановити у сполученні Люботин - Мерчик. Відправлення зі ст.Люботин о 18.57, Любівка 19.01-19.02, Майський 19.06-19.07, Манченки 19.10- 19.11, Горіх.Гай 19.15-19.16, Просторне 19.20-19.21, Мерчик 19.25.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.13
Новоселівка 17.18 1 хв  17.19 5 хв 
Нова Баварія 17.26 1 хв  17.27 13 хв 
Хвилинка 17.29 1 хв  17.30 16 хв 
Рижів 17.33 1 хв  17.34 20 хв 
Пісочин 17.37 2 хв  17.39 24 хв 
Рай-Оленівка 17.42 1 хв  17.43 29 хв 
Коротич 17.46 1 хв  17.47 33 хв 
Водяна 17.54 1 хв  17.55 41 хв 
Люботин 17.59 1 хв  18.00 46 хв 
Любівка 18.04 1 хв  18.05 51 хв 
Майський 18.09 1 хв  18.10 56 хв 
Манченки 18.13 1 хв  18.14 1 г 
Горіховий Гай 18.19 1 хв  18.20 1 г  6 хв 
Просторе 18.24 1 хв  18.25 1 г  11 хв 
Мерчик 18.29 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6325 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031