У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Хмельницький — Волочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6325 сполученням Хмельницький - Волочиськ відправляється зі станції Хмельницький о 08.54 і прибуває на станцію Волочиськ о 10.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Речовий ринок, Гречани, Грузівці, Вишневий Сад, Мартинівка, Чорний Острів, Наркевичі, Баглай, Трительники, Криштопівка, Війтівці, Гарнишівка, Гарнишівський переїзд, Лозова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 08.54
Кам'янецький Переїзд 08.59 1 хв  09.00 5 хв 
Речовий ринок 09.03 1 хв  09.04 9 хв 
Гречани 09.07 1 хв  09.08 13 хв 
Грузівці 09.14 1 хв  09.15 20 хв 
Вишневий Сад 09.19 1 хв  09.20 25 хв 
Мартинівка 09.24 1 хв  09.25 30 хв 
Чорний Острів 09.28 1 хв  09.29 34 хв 
Наркевичі 09.38 1 хв  09.39 44 хв 
Баглай 09.42 1 хв  09.43 48 хв 
Трительники 09.47 1 хв  09.48 53 хв 
Криштопівка 09.51 1 хв  09.52 57 хв 
Війтівці 09.56 1 хв  09.57 1 г  2 хв 
Гарнишівка 10.03 1 хв  10.04 1 г  9 хв 
Гарнишівський переїзд 10.06 1 хв  10.07 1 г  12 хв 
Лозова 10.11 1 хв  10.12 1 г  17 хв 
Волочиськ 10.18 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6325 Хмельницький — Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031