У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Жмеринка — Рахни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Рахни номер 6325 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 17.22 і прибуває на станцію Рахни о 18.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6325 Жмеринка - Рахни пролягає по таким станціям як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 17.22
Садова 17.27 1 хв  17.28 5 хв 
Жуківці 17.31 1 хв  17.32 9 хв 
1132 Км 17.37 1 хв  17.38 15 хв 
Будки 17.42 1 хв  17.43 20 хв 
Митланівка 17.46 1 хв  17.47 24 хв 
Ярошенка 17.53 1 хв  17.54 31 хв 
Краснівка 18.03 1 хв  18.04 41 хв 
Бушинка 18.11 1 хв  18.12 49 хв 
Рахни 18.17 55 хв 

У розкладі поїзда 6325 Жмеринка-Пас. — Рахни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930