У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Жмеринка-Пас. — Рахни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6325 сполученням Жмеринка-Пас. - Рахни відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 17.22 і прибуває на станцію Рахни о 18.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 17.22
Садова 17.27 1 хв  17.28 5 хв 
Жуківці 17.31 1 хв  17.32 9 хв 
1132 Км 17.37 1 хв  17.38 15 хв 
Будки 17.42 1 хв  17.43 20 хв 
Митланівка 17.46 1 хв  17.47 24 хв 
Ярошенка 17.53 1 хв  17.54 31 хв 
Краснівка 18.03 1 хв  18.04 41 хв 
Бушинка 18.11 1 хв  18.12 49 хв 
Рахни 18.17 55 хв 

У розкладі поїзда 6325 Жмеринка-Пас. — Рахни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31