У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6325 Жмеринка — Рахни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Рахни номер 6325 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 17.15 і прибуває на станцію Рахни о 18.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6325 Жмеринка - Рахни пролягає по таким станціям як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Жмеринка-Пас. – Рахни складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 41.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 17.15
Садова 17.20 1 хв  17.21 5 хв 
Жуківці 17.24 1 хв  17.25 9 хв 
1132 Км 17.30 1 хв  17.31 15 хв 
Будки 17.35 1 хв  17.36 20 хв 
Митланівка 17.39 1 хв  17.40 24 хв 
Ярошенка 17.46 1 хв  17.47 31 хв 
Краснівка 17.56 1 хв  17.57 41 хв 
Бушинка 18.04 1 хв  18.05 49 хв 
Рахни 18.10 55 хв 

У розкладі поїзда 6325 Жмеринка-Пас. — Рахни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930