У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Люботин — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6326 сполученням Люботин - Харків-Пас. відправляється зі станції Люботин о 16.12 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 16.12
Водяна 16.17 1 хв  16.18 5 хв 
Коротич 16.24 1 хв  16.25 12 хв 
Рай-Оленівка 16.28 1 хв  16.29 16 хв 
Пісочин 16.32 1 хв  16.33 20 хв 
Рижів 16.36 1 хв  16.37 24 хв 
Хвилинка 16.40 1 хв  16.41 28 хв 
Нова Баварія 16.45 1 хв  16.46 33 хв 
Новоселівка 16.53 1 хв  16.54 41 хв 
Харків-Пас. 16.59 47 хв 

У розкладі поїзда 6326 Люботин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031