У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6326 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 15.42 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

17,20,23,25/11 змінюється розклад; 18,22,24/11 на дільниці Люботин - Мерчик відмінити.
з 2020-10-26 по 2020-12-31: З 25/10/2020: п. № 6326 Мерчик - Харків-Пас. відправлення зі ст. Мерчик о 15.42, Просторне 15.47 - 15.48, Горіховий гай 15.53 - 15.54, Манченки 15.58 - 15.59, Травневий 16.02 - 16.03, Любівка 16.06 - 16.07, Люботин 16.11 - 16.12, Водяне 16.16 - 16.17, Коротич 16.23 - 16.24, Рай- Оленівка 16.27 - 16.28, Пісочин 16.30 - 16.32, Рижов 16.35 - 16.36, Хвилинка 16.38 - 16.39, Нова Баварія 16.42 - 16.43, Парк«Н» 16.50 - 16.51, прибуття на ст. Харків-Пас. 16.56.
з 2020-11-12 по 2020-11-26: 17,20,23,25/11/2020: п. № 6326 Мерчик - Харків-Пас. відправлення зі ст. Люботин о 16.00, з.п. Водяне 16.04 - 16.05, з.п. Коротич 16.11 - 16.12, з.п. Рай-Оленівка 16.15 - 16.16, Пісочин 16.18 - 16.20, Рижов 16.23 - 16.24, з.п. Хвилинка 16.26 - 16.27, Нова Баварія 16.30 - 16.31, Парк «Н» 16.38 - 16.39, прибуття на ст. Харків-Пас. 16.44.
з 2020-11-12 по 2020-11-25: 18,22,24/11/2020: п. № 6326 Мерчик - Харків-Пас. на дільниці Люботин - Мерчик відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 15.42
Просторе 15.47 1 хв  15.48 5 хв 
Горіховий Гай 15.53 1 хв  15.54 11 хв 
Манченки 15.58 1 хв  15.59 16 хв 
Майський 16.02 1 хв  16.03 20 хв 
Любівка 16.06 1 хв  16.07 24 хв 
Люботин 16.11 1 хв  16.12 29 хв 
Водяна 16.16 1 хв  16.17 34 хв 
Коротич 16.23 1 хв  16.24 41 хв 
Рай-Оленівка 16.27 1 хв  16.28 45 хв 
Пісочин 16.30 2 хв  16.32 48 хв 
Рижів 16.35 1 хв  16.36 53 хв 
Хвилинка 16.38 1 хв  16.39 56 хв 
Нова Баварія 16.42 1 хв  16.43 1 г 
Новоселівка 16.50 1 хв  16.51 1 г  8 хв 
Харків-Пас. 16.56 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6326 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031