У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Вапнярка — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Жмеринка номер 6326 відправляється зі станції Вапнярка о 14.45 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 16.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6326 Вапнярка - Жмеринка пролягає по таким станціям як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Вапнярка – Жмеринка-Пас. складає 34.00 гривень. Відстань між станціями – 81.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 14.45
Журавлівка 14.55 1 хв  14.56 10 хв 
Шура 15.03 1 хв  15.04 18 хв 
Юрківка 15.11 1 хв  15.12 26 хв 
Шпиків 15.18 1 хв  15.19 33 хв 
Рахни 15.28 1 хв  15.29 43 хв 
Бушинка 15.34 1 хв  15.35 49 хв 
Краснівка 15.42 1 хв  15.43 57 хв 
Ярошенка 15.51 1 хв  15.52 1 г  6 хв 
Митланівка 15.57 1 хв  15.58 1 г  12 хв 
Будки 16.01 1 хв  16.02 1 г  16 хв 
1132 Км 16.06 1 хв  16.07 1 г  21 хв 
Жуківці 16.12 1 хв  16.13 1 г  27 хв 
Садова 16.16 1 хв  16.17 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 16.22 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6326 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031