У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Вапнярка — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Жмеринка номер 6326 відправляється зі станції Вапнярка о 15.00 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 16.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6326 Вапнярка - Жмеринка пролягає по таким станціям як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 15.00
Журавлівка 15.10 1 хв  15.11 10 хв 
Шура 15.18 1 хв  15.19 18 хв 
Юрківка 15.26 1 хв  15.27 26 хв 
Шпиків 15.33 1 хв  15.34 33 хв 
Рахни 15.43 1 хв  15.44 43 хв 
Бушинка 15.49 1 хв  15.50 49 хв 
Краснівка 15.57 1 хв  15.58 57 хв 
Ярошенка 16.06 1 хв  16.07 1 г  6 хв 
Митланівка 16.12 1 хв  16.13 1 г  12 хв 
Будки 16.16 1 хв  16.17 1 г  16 хв 
1132 Км 16.21 1 хв  16.22 1 г  21 хв 
Жуківці 16.27 1 хв  16.28 1 г  27 хв 
Садова 16.31 1 хв  16.32 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 16.37 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6326 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728