У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Вапнярка — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6326 сполученням Вапнярка - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Вапнярка о 15.44 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 15.44
Журавлівка 15.54 1 хв  15.55 10 хв 
Шура 16.02 1 хв  16.03 18 хв 
Юрківка 16.10 1 хв  16.11 26 хв 
Шпиків 16.17 1 хв  16.18 33 хв 
Рахни 16.27 1 хв  16.28 43 хв 
Бушинка 16.33 1 хв  16.34 49 хв 
Краснівка 16.41 1 хв  16.42 57 хв 
Ярошенка 16.50 1 хв  16.51 1 г  6 хв 
Митланівка 16.56 1 хв  16.57 1 г  12 хв 
Будки 17.00 1 хв  17.01 1 г  16 хв 
1132 Км 17.05 1 хв  17.06 1 г  21 хв 
Жуківці 17.11 1 хв  17.12 1 г  27 хв 
Садова 17.15 1 хв  17.16 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 17.21 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6326 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031