У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6326 Вапнярка — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Жмеринка номер 6326 відправляється зі станції Вапнярка о 15.44 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 15.44
Журавлівка 15.54 1 хв  15.55 10 хв 
Шура 16.02 1 хв  16.03 18 хв 
Юрківка 16.10 1 хв  16.11 26 хв 
Шпиків 16.17 1 хв  16.18 33 хв 
Рахни 16.27 1 хв  16.28 43 хв 
Бушинка 16.33 1 хв  16.34 49 хв 
Краснівка 16.41 1 хв  16.42 57 хв 
Ярошенка 16.50 1 хв  16.51 1 г  6 хв 
Митланівка 16.56 1 хв  16.57 1 г  12 хв 
Будки 17.00 1 хв  17.01 1 г  16 хв 
1132 Км 17.05 1 хв  17.06 1 г  21 хв 
Жуківці 17.11 1 хв  17.12 1 г  27 хв 
Садова 17.15 1 хв  17.16 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 17.21 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6326 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31