У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6327 Жмеринка — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Вапнярка номер 6327 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 21.18 і прибуває на станцію Вапнярка о 23.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6327 Жмеринка - Вапнярка пролягає по таким станціям як Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 21.18
Жуківці 21.25 1 хв  21.26 7 хв 
1132 Км 21.31 1 хв  21.32 13 хв 
Будки 21.36 1 хв  21.37 18 хв 
Митланівка 21.40 1 хв  21.41 22 хв 
Ярошенка 21.47 1 хв  21.48 29 хв 
Краснівка 21.57 1 хв  21.58 39 хв 
Бушинка 22.05 1 хв  22.06 47 хв 
Рахни 22.11 1 хв  22.12 53 хв 
Шпиків 22.19 1 хв  22.20 1 г  1 хв 
Юрківка 22.29 1 хв  22.30 1 г  11 хв 
Шура 22.38 1 хв  22.39 1 г  20 хв 
Журавлівка 22.48 1 хв  22.49 1 г  30 хв 
Вапнярка 23.00 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6327 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930