У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6327 Жмеринка — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Вапнярка номер 6327 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 20.40 і прибуває на станцію Вапнярка о 22.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6327 Жмеринка - Вапнярка пролягає по таким станціям як Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 20.40
Жуківці 20.47 1 хв  20.48 7 хв 
1132 Км 20.53 1 хв  20.54 13 хв 
Будки 20.58 1 хв  20.59 18 хв 
Митланівка 21.02 1 хв  21.03 22 хв 
Ярошенка 21.09 1 хв  21.10 29 хв 
Краснівка 21.19 1 хв  21.20 39 хв 
Бушинка 21.27 1 хв  21.28 47 хв 
Рахни 21.33 1 хв  21.34 53 хв 
Шпиків 21.41 1 хв  21.42 1 г  1 хв 
Юрківка 21.51 1 хв  21.52 1 г  11 хв 
Шура 22.00 1 хв  22.01 1 г  20 хв 
Журавлівка 22.10 1 хв  22.11 1 г  30 хв 
Вапнярка 22.22 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6327 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031