У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6327 Жмеринка-Пас. — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6327 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 21.22 і прибуває на станцію Вапнярка о 23.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 21.22
Жуківці 21.29 1 хв  21.30 7 хв 
1132 Км 21.35 1 хв  21.36 13 хв 
Будки 21.40 1 хв  21.41 18 хв 
Митланівка 21.44 1 хв  21.45 22 хв 
Ярошенка 21.51 1 хв  21.52 29 хв 
Краснівка 22.01 1 хв  22.02 39 хв 
Бушинка 22.09 1 хв  22.10 47 хв 
Рахни 22.15 1 хв  22.16 53 хв 
Шпиків 22.23 1 хв  22.24 1 г  1 хв 
Юрківка 22.33 1 хв  22.34 1 г  11 хв 
Шура 22.42 1 хв  22.43 1 г  20 хв 
Журавлівка 22.52 1 хв  22.53 1 г  30 хв 
Вапнярка 23.04 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6327 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031