У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 15.49 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 18.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Десенка, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Могилівка, Козачівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.49
Кордишівка 16.02 1 хв  16.03 13 хв 
Голендри 16.12 1 хв  16.13 23 хв 
Гулівці 16.24 1 хв  16.25 35 хв 
Калинівка-1 16.34 1 хв  16.35 45 хв 
Сосонка 16.43 1 хв  16.44 54 хв 
Десенка 16.49 1 хв  16.50 1 г 
Вінниця-Вантажна 16.57 1 хв  16.58 1 г  8 хв 
Вінниця 17.04 18 хв  17.22 1 г  15 хв 
Тюшки 17.33 1 хв  17.34 1 г  44 хв 
Яришівка 17.40 1 хв  17.41 1 г  51 хв 
Гнівань 17.50 1 хв  17.51 2 г  1 хв 
Могилівка 17.56 1 хв  17.57 2 г  7 хв 
Козачівка 18.04 1 хв  18.05 2 г  15 хв 
Браїлів 18.09 1 хв  18.10 2 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 18.22 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6329 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031