У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Куп'янськ-Вузловий — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Попасна відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 09.22 і прибуває на станцію Попасна о 16.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ливарний, Піщане, Шапарівка, 849 Км, Куземівка, Кривошиївка, Гончарівка, Сватово, Кремінне, Насвітевич, Переїзна, Венгерівка, Попасна-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Зупинка за вимогою по ЗП Берестова, 849 км, 838 км, Житлівка, 941 км, Фіалка, 969 км, Учнівський 02,03,04,05,06,07,08/10 ДР.
з 2020-11-18 по 2020-11-24: В добу 19, 20, 23 листопада 2020 р. в період з 06:00 до 18:00 змінюється графік руху поїздів: № 6329 Сватове -Попасна Сватове 11.10-13.10 Кабанне 13.47-13.48 Кремiнне 14.24-14.25 Рубiжне 14.48-14.50 Насвiтевич 15.07-15.08 Лисичанськ 15.17-15.18 Переiзна 15.24-15.25 на дільниці Переiздна – Лоскутiвка(+30) Лоскутiвка 16.27-16.28(+30), Венгерiвка 16.44-16.45(+30), Комишуваха 16.53-16.54(+30), Попасна-2 17.03-17.04(+30) Попасна 17.10(+30).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 09.22
Курилівка 09.28 5 хв  09.33 6 хв 
Ливарний 09.38 1 хв  09.39 16 хв 
831 Км 09.43 1 хв  09.44 21 хв 
Піщане 09.48 1 хв  09.49 26 хв 
838 Км 09.53 1 хв  09.54 31 хв 
Шапарівка 09.58 1 хв  09.59 36 хв 
Кислівка 10.07 1 хв  10.08 45 хв 
849 Км 10.12 1 хв  10.13 50 хв 
Берестова 10.19 1 хв  10.20 57 хв 
Куземівка 10.31 2 хв  10.33 1 г  9 хв 
Учнівський 10.37 1 хв  10.38 1 г  15 хв 
Кривошиївка 10.42 1 хв  10.43 1 г  20 хв 
Калинівка 10.47 1 хв  10.48 1 г  25 хв 
Гончарівка 10.52 1 хв  10.53 1 г  30 хв 
Красноріченська 10.57 1 хв  10.58 1 г  35 хв 
Сватово 11.10 2 г 13.10 1 г  48 хв 
Кабанне 13.47 1 хв  13.48 4 г  25 хв 
Кремінне 14.24 1 хв  14.25 5 г  2 хв 
Рубіжне 14.48 2 хв  14.50 5 г  26 хв 
Насвітевич 15.07 1 хв  15.08 5 г  45 хв 
Лисичанськ 15.17 1 хв  15.18 5 г  55 хв 
Переїзна 15.24 1 хв  15.25 6 г  2 хв 
Лоскутівка 15.57 1 хв  15.58 6 г  35 хв 
Венгерівка 16.14 1 хв  16.15 6 г  52 хв 
Комишуваха 16.23 1 хв  16.24 7 г  1 хв 
Попасна-2 16.33 1 хв  16.34 7 г  11 хв 
Попасна 16.40 7 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6329 Куп'янськ-Вузловий — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031