У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Куп'янськ-Вузловий — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Сватово відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 08.29 і прибуває на станцію Сватово о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Курилівка, Ливарний, 831 Км, Піщане, 838 Км, Шапарівка, Кислівка, 849 Км, Берестова, Куземівка, Учнівський, Кривошиївка, Калинівка, Гончарівка, Красноріченська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 08.29
Курилівка 08.37 1 хв  08.38 8 хв 
Ливарний 08.42 1 хв  08.43 13 хв 
831 Км 08.48 1 хв  08.49 19 хв 
Піщане 08.55 1 хв  08.56 26 хв 
838 Км 09.01 1 хв  09.02 32 хв 
Шапарівка 09.05 1 хв  09.06 36 хв 
Кислівка 09.11 4 хв  09.15 42 хв 
849 Км 09.21 1 хв  09.22 52 хв 
Берестова 09.28 1 хв  09.29 59 хв 
Куземівка 09.36 2 хв  09.38 1 г  7 хв 
Учнівський 09.43 1 хв  09.44 1 г  14 хв 
Кривошиївка 09.49 1 хв  09.50 1 г  20 хв 
Калинівка 09.55 2 хв  09.57 1 г  26 хв 
Гончарівка 10.02 1 хв  10.03 1 г  33 хв 
Красноріченська 10.08 1 хв  10.09 1 г  39 хв 
Сватово 10.20 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6329 Куп'янськ-Вузловий — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930