У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Вапнярка — Кодима Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Вапнярка - Кодима відправляється зі станції Вапнярка о 20.28 і прибуває на станцію Кодима о 21.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Княжеве, Заболотне, Крижопіль, Крикливиці, Рудниця, Попелюхи, Гонорівка, Періжня.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 20.28
Княжеве 20.36 1 хв  20.37 8 хв 
Заболотне 20.41 1 хв  20.42 13 хв 
Крижопіль 20.53 1 хв  20.54 25 хв 
Крикливиці 21.04 1 хв  21.05 36 хв 
Рудниця 21.11 1 хв  21.12 43 хв 
Попелюхи 21.19 1 хв  21.20 51 хв 
Гонорівка 21.28 1 хв  21.29 1 г 
Періжня 21.32 1 хв  21.33 1 г  4 хв 
Кодима 21.41 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6329 Вапнярка — Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031