У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Вапнярка — Слобідка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Слобідка номер 6329 відправляється зі станції Вапнярка о 20.28 і прибуває на станцію Слобідка о 22.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Княжеве, Заболотне, Крижопіль, Крикливиці, Рудниця, Попелюхи, Гонорівка, Періжня, Кодима, Лисогірка, Олександрівка, Абамеликове, Слободзея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 20.28
Княжеве 20.36 1 хв  20.37 8 хв 
Заболотне 20.41 1 хв  20.42 13 хв 
Крижопіль 20.53 1 хв  20.54 25 хв 
Крикливиці 21.04 1 хв  21.05 36 хв 
Рудниця 21.11 12 хв  21.23 43 хв 
Попелюхи 21.30 1 хв  21.31 1 г  2 хв 
Гонорівка 21.39 1 хв  21.40 1 г  11 хв 
Періжня 21.43 1 хв  21.44 1 г  15 хв 
Кодима 21.52 1 хв  21.53 1 г  24 хв 
Лисогірка 21.59 1 хв  22.00 1 г  31 хв 
Олександрівка 22.09 1 хв  22.10 1 г  41 хв 
Абамеликове 22.14 1 хв  22.15 1 г  46 хв 
Слободзея 22.23 1 хв  22.24 1 г  55 хв 
Слобідка 22.35 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6329 Вапнярка — Слобідка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031