У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Жмеринка — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Вапнярка номер 6329 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 18.32 і прибуває на станцію Вапнярка о 20.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 18.32
Жуківці 18.40 1 хв  18.41 8 хв 
1132 Км 18.46 1 хв  18.47 14 хв 
Будки 18.51 1 хв  18.52 19 хв 
Митланівка 18.55 1 хв  18.56 23 хв 
Ярошенка 19.02 1 хв  19.03 30 хв 
Краснівка 19.12 1 хв  19.13 40 хв 
Бушинка 19.20 1 хв  19.21 48 хв 
Рахни 19.26 1 хв  19.27 54 хв 
Шпиків 19.32 1 хв  19.33 1 г 
Юрківка 19.42 1 хв  19.43 1 г  10 хв 
Шура 19.51 1 хв  19.52 1 г  19 хв 
Журавлівка 20.00 1 хв  20.01 1 г  28 хв 
Вапнярка 20.11 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6329 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031