У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6329 Жмеринка-Пас. — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6329 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 18.32 і прибуває на станцію Вапнярка о 20.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 18.32
Жуківці 18.40 1 хв  18.41 8 хв 
1132 Км 18.46 1 хв  18.47 14 хв 
Будки 18.51 1 хв  18.52 19 хв 
Митланівка 18.55 1 хв  18.56 23 хв 
Ярошенка 19.02 1 хв  19.03 30 хв 
Краснівка 19.12 1 хв  19.13 40 хв 
Бушинка 19.20 1 хв  19.21 48 хв 
Рахни 19.26 1 хв  19.27 54 хв 
Шпиків 19.32 1 хв  19.33 1 г 
Юрківка 19.42 1 хв  19.43 1 г  10 хв 
Шура 19.51 1 хв  19.52 1 г  19 хв 
Журавлівка 20.00 1 хв  20.01 1 г  28 хв 
Вапнярка 20.11 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6329 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031