У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Кодима — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Кодима - Вапнярка відправляється зі станції Кодима о 02.38 і прибуває на станцію Вапнярка о 03.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Періжня, Гонорівка, Попелюхи, Рудниця, Крикливиці, Крижопіль, Заболотне, Княжеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кодима 02.38
Періжня 02.43 1 хв  02.44 5 хв 
Гонорівка 02.47 1 хв  02.48 9 хв 
Попелюхи 02.57 1 хв  02.58 19 хв 
Рудниця 03.06 1 хв  03.07 28 хв 
Крикливиці 03.12 1 хв  03.13 34 хв 
Крижопіль 03.24 1 хв  03.25 46 хв 
Заболотне 03.31 1 хв  03.32 53 хв 
Княжеве 03.39 1 хв  03.40 1 г  1 хв 
Вапнярка 03.51 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6330 Кодима — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031