У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Лисичанськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Лисичанськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Лисичанськ о 02.50 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 06.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рубіжне, Кабанне, Красноріченська, Калинівка, Учнівський, Берестова, Кислівка, 838 Км, 831 Км, Курилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 02.50
Насвітевич 02.57 1 хв  02.58 7 хв 
Рубіжне 03.12 1 хв  03.13 22 хв 
Кремінне 03.31 5 хв  03.36 41 хв 
Кабанне 04.08 1 хв  04.09 1 г  18 хв 
Сватово 04.43 12 хв  04.55 1 г  53 хв 
Красноріченська 05.02 1 хв  05.03 2 г  12 хв 
Гончарівка 05.08 1 хв  05.09 2 г  18 хв 
Калинівка 05.14 1 хв  05.15 2 г  24 хв 
Кривошиївка 05.20 1 хв  05.21 2 г  30 хв 
Учнівський 05.26 1 хв  05.27 2 г  36 хв 
Куземівка 05.33 2 хв  05.35 2 г  43 хв 
Берестова 05.42 1 хв  05.43 2 г  52 хв 
849 Км 05.49 1 хв  05.50 2 г  59 хв 
Кислівка 05.57 2 хв  05.59 3 г  7 хв 
Шапарівка 06.05 1 хв  06.06 3 г  15 хв 
838 Км 06.09 1 хв  06.10 3 г  19 хв 
Піщане 06.15 1 хв  06.16 3 г  25 хв 
831 Км 06.21 1 хв  06.22 3 г  31 хв 
Ливарний 06.27 1 хв  06.28 3 г  37 хв 
Курилівка 06.33 1 хв  06.34 3 г  43 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.43 3 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6330 Лисичанськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031