У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Вапнярка — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Вапнярка - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Вапнярка о 03.53 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 05.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 03.53
Журавлівка 04.03 1 хв  04.04 10 хв 
Шура 04.11 1 хв  04.12 18 хв 
Юрківка 04.19 1 хв  04.20 26 хв 
Шпиків 04.26 1 хв  04.27 33 хв 
Рахни 04.36 1 хв  04.37 43 хв 
Бушинка 04.42 1 хв  04.43 49 хв 
Краснівка 04.50 1 хв  04.51 57 хв 
Ярошенка 04.59 1 хв  05.00 1 г  6 хв 
Митланівка 05.05 1 хв  05.06 1 г  12 хв 
Будки 05.09 1 хв  05.10 1 г  16 хв 
1132 Км 05.14 1 хв  05.15 1 г  21 хв 
Жуківці 05.20 1 хв  05.21 1 г  27 хв 
Садова 05.24 1 хв  05.25 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 05.30 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6330 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930