У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6330 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6330 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 05.40 і прибуває на станцію Козятин-1 о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Браїлів, Демидівка, Гнівань, Яришівка, Тюшки, Вінниця, Десенка, Сальницький, Воршиця, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 05.40
Тартак 05.50 1 хв  05.51 10 хв 
Браїлів 05.55 1 хв  05.56 15 хв 
Козачівка 06.00 1 хв  06.01 20 хв 
Демидівка 06.06 1 хв  06.07 26 хв 
Могилівка 06.11 1 хв  06.12 31 хв 
Гнівань 06.17 1 хв  06.18 37 хв 
Селищанський 06.22 1 хв  06.23 42 хв 
Яришівка 06.28 1 хв  06.29 48 хв 
Веселка 06.32 1 хв  06.33 52 хв 
Тюшки 06.36 1 хв  06.37 56 хв 
Порпурівський 06.42 1 хв  06.43 1 г  2 хв 
Вінниця 06.50 4 хв  06.54 1 г  10 хв 
Вінниця-Вантажна 07.01 1 хв  07.02 1 г  21 хв 
Десенка 07.10 1 хв  07.11 1 г  30 хв 
Сосонка 07.15 1 хв  07.16 1 г  35 хв 
Сальницький 07.20 1 хв  07.21 1 г  40 хв 
Калинівка-1 07.26 1 хв  07.27 1 г  46 хв 
Воршиця 07.32 1 хв  07.33 1 г  52 хв 
Гулівці 07.38 1 хв  07.39 1 г  58 хв 
Голендри 07.51 11 хв  08.02 2 г  11 хв 
Миколаївка 08.08 1 хв  08.09 2 г  28 хв 
Кордишівка 08.15 18 хв  08.33 2 г  35 хв 
Сигнал 08.38 1 хв  08.39 2 г  58 хв 
Козятин-1 08.46 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6330 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031