У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331 Олександрія — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6331 сполученням Олександрія - Помічна відправляється зі станції Олександрія о 04.54 і прибуває на станцію Помічна о 09.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Алеївка, Знам'янка-Пас., Знам'янка-2, Чорноліська, 317 Км, Канатове, Кропивницький, Шостаківка, 248 Км, Новаківка, Звірове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Олександрія 04.54
Користівка 05.06 1 хв  05.07 12 хв 
Протопопівка 05.12 1 хв  05.13 18 хв 
Алеївка 05.16 1 хв  05.17 22 хв 
Морозівка 05.23 1 хв  05.24 29 хв 
Пантаївка 05.29 1 хв  05.30 35 хв 
Знам'янка-Пас. 05.47 18 хв  06.05 53 хв 
Знам'янка-Сортувальна 06.10 1 хв  06.11 1 г  16 хв 
Вагонне депо 06.13 1 хв  06.14 1 г  19 хв 
Знам'янка-2 06.19 1 хв  06.20 1 г  25 хв 
Колгоспна 06.22 1 хв  06.23 1 г  28 хв 
Водяна 06.26 1 хв  06.27 1 г  32 хв 
Чорноліська 06.31 1 хв  06.32 1 г  37 хв 
325 Км 06.35 1 хв  06.36 1 г  41 хв 
Кучерівка 06.41 1 хв  06.42 1 г  47 хв 
317 Км 06.45 1 хв  06.46 1 г  51 хв 
Трепівка 06.50 1 хв  06.51 1 г  56 хв 
Барвінкове 06.56 1 хв  06.57 2 г  2 хв 
Канатове 07.03 1 хв  07.04 2 г  9 хв 
Можарове 07.10 1 хв  07.11 2 г  16 хв 
290 Км 07.15 2 хв  07.17 2 г  21 хв 
Кропивницький 07.22 3 хв  07.25 2 г  28 хв 
286 Км 07.30 2 хв  07.32 2 г  36 хв 
Лелеківка 07.43 1 хв  07.44 2 г  49 хв 
Шостаківка 07.57 1 хв  07.58 3 г  3 хв 
261 Км 08.02 1 хв  08.03 3 г  8 хв 
Мар'янівка 08.09 1 хв  08.10 3 г  15 хв 
248 Км 08.15 1 хв  08.16 3 г  21 хв 
246 Км 08.19 1 хв  08.20 3 г  25 хв 
Плетений Ташлик 08.25 1 хв  08.26 3 г  31 хв 
Новаківка 08.33 1 хв  08.34 3 г  39 хв 
230 Км 08.38 1 хв  08.39 3 г  44 хв 
Новоукраїнка 08.48 2 хв  08.50 3 г  54 хв 
Звірове 08.59 1 хв  09.00 4 г  5 хв 
Якимівка 09.08 1 хв  09.09 4 г  14 хв 
Локомотивне Депо 09.15 1 хв  09.16 4 г  21 хв 
Помічна 09.24 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6331 Олександрія — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031