У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331-6332 Покровськ — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6331-6332 сполученням Покровськ - Лозова відправляється зі станції Покровськ о 07.20 і прибуває на станцію Лозова о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Слов'янка, Миколаївка-Донецька, 80 Км, Богуславський, Павлоград-1, Ароматна, 978 Км, 969 Км, Самійлівка, 943 км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 07.20
Роз'їзд N5 07.45 1 хв  07.46 25 хв 
Слов'янка 08.04 2 хв  08.06 44 хв 
Петропавлівка 08.24 2 хв  08.26 1 г  4 хв 
Миколаївка-Донецька 08.42 2 хв  08.44 1 г  22 хв 
73 Км 08.50 1 хв  08.51 1 г  30 хв 
80 Км 08.56 1 хв  08.57 1 г  36 хв 
90 Км 09.07 1 хв  09.08 1 г  47 хв 
Богуславський 09.15 1 хв  09.16 1 г  55 хв 
Павлоград-2 09.25 1 хв  09.26 2 г  5 хв 
Павлоград-1 09.40 25 хв  10.05 2 г  20 хв 
988 Км 10.12 1 хв  10.13 2 г  52 хв 
Ароматна 10.18 2 хв  10.20 2 г  58 хв 
981 Км 10.25 1 хв  10.26 3 г  5 хв 
978 Км 10.31 1 хв  10.32 3 г  11 хв 
Варварівка 10.38 1 хв  10.39 3 г  18 хв 
969 Км 10.45 1 хв  10.46 3 г  25 хв 
Жемчужне 10.53 1 хв  10.54 3 г  33 хв 
Самійлівка 11.06 1 хв  11.07 3 г  46 хв 
948 Км 11.12 2 хв  11.14 3 г  52 хв 
943 км 11.19 1 хв  11.20 3 г  59 хв 
940 км 11.23 1 хв  11.24 4 г  3 хв 
939 Км 11.28 1 хв  11.29 4 г  8 хв 
936 Км 11.34 1 хв  11.35 4 г  14 хв 
Лозова 11.47 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6331-6332 Покровськ — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930