У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331-6332 Покровськ — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6331-6332 сполученням Покровськ - Лозова відправляється зі станції Покровськ о 07.20 і прибуває на станцію Лозова о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Слов'янка, Миколаївка-Донецька, 80 Км, Богуславський, Павлоград-1, Ароматна, 978 Км, 969 Км, Самійлівка, 943 км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 07.20
Роз'їзд N5 07.45 1 хв  07.46 25 хв 
Слов'янка 08.04 2 хв  08.06 44 хв 
Петропавлівка 08.24 2 хв  08.26 1 г  4 хв 
Миколаївка-Донецька 08.42 2 хв  08.44 1 г  22 хв 
73 Км 08.50 1 хв  08.51 1 г  30 хв 
80 Км 08.56 1 хв  08.57 1 г  36 хв 
90 Км 09.07 1 хв  09.08 1 г  47 хв 
Богуславський 09.15 1 хв  09.16 1 г  55 хв 
Павлоград-2 09.25 1 хв  09.26 2 г  5 хв 
Павлоград-1 09.40 25 хв  10.05 2 г  20 хв 
988 Км 10.12 1 хв  10.13 2 г  52 хв 
Ароматна 10.18 2 хв  10.20 2 г  58 хв 
981 Км 10.25 1 хв  10.26 3 г  5 хв 
978 Км 10.31 1 хв  10.32 3 г  11 хв 
Варварівка 10.38 1 хв  10.39 3 г  18 хв 
969 Км 10.45 1 хв  10.46 3 г  25 хв 
Жемчужне 10.53 1 хв  10.54 3 г  33 хв 
Самійлівка 11.06 1 хв  11.07 3 г  46 хв 
948 Км 11.12 2 хв  11.14 3 г  52 хв 
943 км 11.19 1 хв  11.20 3 г  59 хв 
940 км 11.23 1 хв  11.24 4 г  3 хв 
939 Км 11.28 1 хв  11.29 4 г  8 хв 
936 Км 11.34 1 хв  11.35 4 г  14 хв 
Лозова 11.47 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6331-6332 Покровськ — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930