У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331 Вінниця — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вінниця - Могилів-Подільський номер 6331 відправляється зі станції Вінниця о 10.05 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 14.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6331 Вінниця - Могилів-Подільський пролягає по таким станціям як Веселка, Гнівань, Козачівка, Жмеринка-Пас., Чернятин, Киянівка, Копай, Котюжани, Ізраїлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 10.05
Порпурівський 10.11 1 хв  10.12 6 хв 
Тюшки 10.17 1 хв  10.18 12 хв 
Веселка 10.21 1 хв  10.22 16 хв 
Яришівка 10.25 1 хв  10.26 20 хв 
Селищанський 10.31 1 хв  10.32 26 хв 
Гнівань 10.36 1 хв  10.37 31 хв 
Могилівка 10.42 1 хв  10.43 37 хв 
Демидівка 10.46 1 хв  10.47 41 хв 
Козачівка 10.51 1 хв  10.52 46 хв 
Браїлів 10.56 1 хв  10.57 51 хв 
Тартак 10.59 1 хв  11.00 54 хв 
Жмеринка-Пас. 11.11 27 хв  11.38 1 г  6 хв 
Жмеринка-Подільська 11.49 1 хв  11.50 1 г  44 хв 
Матейкове 12.03 1 хв  12.04 1 г  58 хв 
Чернятин 12.09 1 хв  12.10 2 г  4 хв 
Степанки 12.18 1 хв  12.19 2 г  13 хв 
Бар 12.27 1 хв  12.28 2 г  22 хв 
Киянівка 12.38 1 хв  12.39 2 г  33 хв 
Митки 12.45 1 хв  12.46 2 г  40 хв 
Мартинівка 12.52 1 хв  12.53 2 г  47 хв 
Копай 13.01 1 хв  13.02 2 г  56 хв 
Володіївці 13.07 1 хв  13.08 3 г  2 хв 
Лісове 13.13 1 хв  13.14 3 г  8 хв 
Котюжани 13.23 1 хв  13.24 3 г  18 хв 
Немерчі 13.40 1 хв  13.41 3 г  35 хв 
Вендичани 13.53 1 хв  13.54 3 г  48 хв 
Ізраїлівка 14.06 1 хв  14.07 4 г  1 хв 
Сулятицька 14.18 1 хв  14.19 4 г  13 хв 
Могилів-Подільський 14.30 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6331 Вінниця — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930