У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Могилів-Подільський — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Могилів-Подільський - Вінниця номер 6332 відправляється зі станції Могилів-Подільський о 04.08 і прибуває на станцію Вінниця о 08.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Могилів-Подільський - Вінниця пролягає по таким станціям як Вендичани, Лісове, Мартинівка, Бар, Матейкове, Жмеринка-Пас., Козачівка, Гнівань, Веселка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 04.08
Сулятицька 04.20 1 хв  04.21 12 хв 
Ізраїлівка 04.32 1 хв  04.33 24 хв 
Вендичани 04.45 1 хв  04.46 37 хв 
Немерчі 04.57 1 хв  04.58 49 хв 
Котюжани 05.13 1 хв  05.14 1 г  5 хв 
Лісове 05.23 1 хв  05.24 1 г  15 хв 
Володіївці 05.28 1 хв  05.29 1 г  20 хв 
Копай 05.34 4 хв  05.38 1 г  26 хв 
Мартинівка 05.46 1 хв  05.47 1 г  38 хв 
Митки 05.53 1 хв  05.54 1 г  45 хв 
Киянівка 06.00 1 хв  06.01 1 г  52 хв 
Бар 06.11 1 хв  06.12 2 г  3 хв 
Степанки 06.21 1 хв  06.22 2 г  13 хв 
Чернятин 06.31 1 хв  06.32 2 г  23 хв 
Матейкове 06.37 1 хв  06.38 2 г  29 хв 
Чапаївка 06.43 1 хв  06.44 2 г  35 хв 
Жмеринка-Подільська 06.53 1 хв  06.54 2 г  45 хв 
Жмеринка-Пас. 07.05 33 хв  07.38 2 г  57 хв 
Тартак 07.48 1 хв  07.49 3 г  40 хв 
Браїлів 07.53 1 хв  07.54 3 г  45 хв 
Козачівка 07.57 1 хв  07.58 3 г  49 хв 
Демидівка 08.02 1 хв  08.03 3 г  54 хв 
Могилівка 08.06 1 хв  08.07 3 г  58 хв 
Гнівань 08.11 1 хв  08.12 4 г  3 хв 
Селищанський 08.16 1 хв  08.17 4 г  8 хв 
Яришівка 08.22 1 хв  08.23 4 г  14 хв 
Веселка 08.26 1 хв  08.27 4 г  18 хв 
Тюшки 08.30 1 хв  08.31 4 г  22 хв 
Порпурівський 08.36 1 хв  08.37 4 г  28 хв 
Вінниця 08.44 4 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6332 Могилів-Подільський — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930