У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Попасна - Сватово номер 6332 відправляється зі станції Попасна о 17.15 і прибуває на станцію Сватово о 20.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Попасна - Сватово пролягає по таким станціям як Попасна-2, Комишуваха, Венгерівка, Лоскутівка, Переїзна, Лисичанськ, Насвітевич, Рубіжне, Кремінне, Кабанне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 17.15
Попасна-2 17.21 1 хв  17.22 6 хв 
Комишуваха 17.30 1 хв  17.31 15 хв 
Венгерівка 17.40 1 хв  17.41 25 хв 
Лоскутівка 18.01 1 хв  18.02 46 хв 
Переїзна 18.40 1 хв  18.41 1 г  25 хв 
Лисичанськ 18.49 1 хв  18.50 1 г  34 хв 
Насвітевич 18.58 1 хв  18.59 1 г  43 хв 
Рубіжне 19.17 3 хв  19.20 2 г  2 хв 
Кремінне 19.38 1 хв  19.39 2 г  23 хв 
Кабанне 20.15 2 хв  20.17 3 г 
Сватово 20.49 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6332 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28