У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Жмеринка — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Вінниця номер 6332 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 07.38 і прибуває на станцію Вінниця о 08.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Жмеринка - Вінниця пролягає по таким станціям як Тартак, Браїлів, Козачівка, Демидівка, Могилівка, Гнівань, Селищанський, Яришівка, Веселка, Тюшки, Порпурівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 07.38
Тартак 07.48 1 хв  07.49 10 хв 
Браїлів 07.53 1 хв  07.54 15 хв 
Козачівка 07.57 1 хв  07.58 19 хв 
Демидівка 08.02 1 хв  08.03 24 хв 
Могилівка 08.06 1 хв  08.07 28 хв 
Гнівань 08.11 1 хв  08.12 33 хв 
Селищанський 08.16 1 хв  08.17 38 хв 
Яришівка 08.22 1 хв  08.23 44 хв 
Веселка 08.26 1 хв  08.27 48 хв 
Тюшки 08.30 1 хв  08.31 52 хв 
Порпурівський 08.36 1 хв  08.37 58 хв 
Вінниця 08.44 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6332 Жмеринка-Пас. — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31