У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Харків — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Люботин номер 6333 відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.25 і прибуває на станцію Люботин о 21.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Харків - Люботин пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.25
Новоселівка 20.30 1 хв  20.31 5 хв 
Нова Баварія 20.39 1 хв  20.40 14 хв 
Хвилинка 20.42 1 хв  20.43 17 хв 
Рижів 20.47 1 хв  20.48 22 хв 
Пісочин 20.51 2 хв  20.53 26 хв 
Рай-Оленівка 20.56 1 хв  20.57 31 хв 
Коротич 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Водяна 21.08 1 хв  21.09 43 хв 
Люботин 21.13 48 хв 

У розкладі поїзда 6333 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031