У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333-6334 Лозова — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лозова - Авдіївка номер 6333-6334 відправляється зі станції Лозова о 15.15 і прибуває на станцію Авдіївка о 21.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 939 Км, 943 км, Самійлівка, 969 Км, 978 Км, Ароматна, Павлоград-1, Богуславський, 80 Км, Миколаївка-Донецька, Слов'янка, Гродівка, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

22.11.2021 - 26.11.2021призначити до ст.Авдіївка чинним, далі зміненим розкладом: пл.Жемчужна (16.08 - 16.09); пл.969 км (16.15 - 16.16); ст.Варварівка (16.24 - 16.25); пл.978 км (16.30 - 16.31); пл.981 км (16.35 - 16.36); ст.Ароматна (16.40 - 16.41); пл.988 км (16.45 - 16.46); ст.Павлоград-1 (16.52 - 17.08); пл.109 км (17.13); ст.Павлоград-2 (17.20 - 17.26); ст.Богуславський (17.36 - 17.37); далі згідно чинного розкладу).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 15.15
936 Км 15.27 1 хв  15.28 12 хв 
939 Км 15.32 1 хв  15.33 17 хв 
940 км 15.36 1 хв  15.37 21 хв 
943 км 15.41 1 хв  15.42 26 хв 
948 Км 15.47 2 хв  15.49 32 хв 
Самійлівка 15.54 1 хв  15.55 39 хв 
Жемчужне 16.06 1 хв  16.07 51 хв 
969 Км 16.13 1 хв  16.14 58 хв 
Варварівка 16.19 1 хв  16.20 1 г  4 хв 
978 Км 16.25 1 хв  16.26 1 г  10 хв 
981 Км 16.31 1 хв  16.32 1 г  16 хв 
Ароматна 16.37 1 хв  16.38 1 г  22 хв 
988 Км 16.43 1 хв  16.44 1 г  28 хв 
Павлоград-1 16.50 16 хв  17.06 1 г  35 хв 
Павлоград-2 17.20 6 хв  17.26 2 г  5 хв 
Богуславський 17.36 1 хв  17.37 2 г  21 хв 
90 Км 17.46 1 хв  17.47 2 г  31 хв 
80 Км 17.59 1 хв  18.00 2 г  44 хв 
73 Км 18.07 1 хв  18.08 2 г  52 хв 
Миколаївка-Донецька 18.15 1 хв  18.16 3 г 
Петропавлівка 18.29 1 хв  18.30 3 г  14 хв 
Слов'янка 18.48 1 хв  18.49 3 г  33 хв 
Покровськ 19.36 39 хв  20.15 4 г  21 хв 
Гродівка 20.33 1 хв  20.34 5 г  18 хв 
Желанна 20.49 1 хв  20.50 5 г  34 хв 
Очеретине 21.08 1 хв  21.09 5 г  53 хв 
Авдіївка 21.30 6 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6333-6334 Лозова — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31