У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333-6334 Лозова — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6333-6334 сполученням Лозова - Авдіївка відправляється зі станції Лозова о 15.15 і прибуває на станцію Авдіївка о 21.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 939 Км, 943 км, Самійлівка, 969 Км, 978 Км, Ароматна, Павлоград-1, Богуславський, 80 Км, Миколаївка-Донецька, Слов'янка, Гродівка, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 15.15
936 Км 15.27 1 хв  15.28 12 хв 
939 Км 15.32 1 хв  15.33 17 хв 
940 км 15.36 1 хв  15.37 21 хв 
943 км 15.41 1 хв  15.42 26 хв 
948 Км 15.47 2 хв  15.49 32 хв 
Самійлівка 15.54 1 хв  15.55 39 хв 
Жемчужне 16.06 1 хв  16.07 51 хв 
969 Км 16.13 1 хв  16.14 58 хв 
Варварівка 16.19 1 хв  16.20 1 г  4 хв 
978 Км 16.25 1 хв  16.26 1 г  10 хв 
981 Км 16.31 1 хв  16.32 1 г  16 хв 
Ароматна 16.37 1 хв  16.38 1 г  22 хв 
988 Км 16.43 1 хв  16.44 1 г  28 хв 
Павлоград-1 16.50 16 хв  17.06 1 г  35 хв 
Павлоград-2 17.20 6 хв  17.26 2 г  5 хв 
Богуславський 17.36 1 хв  17.37 2 г  21 хв 
90 Км 17.46 1 хв  17.47 2 г  31 хв 
80 Км 17.59 1 хв  18.00 2 г  44 хв 
73 Км 18.07 1 хв  18.08 2 г  52 хв 
Миколаївка-Донецька 18.15 1 хв  18.16 3 г 
Петропавлівка 18.29 1 хв  18.30 3 г  14 хв 
Слов'янка 18.48 1 хв  18.49 3 г  33 хв 
Покровськ 19.36 39 хв  20.15 4 г  21 хв 
Гродівка 20.33 1 хв  20.34 5 г  18 хв 
Желанна 20.49 1 хв  20.50 5 г  34 хв 
Очеретине 21.08 1 хв  21.09 5 г  53 хв 
Авдіївка 21.30 6 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6333-6334 Лозова — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031