У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333-6334 Лозова — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6333-6334 сполученням Лозова - Авдіївка відправляється зі станції Лозова о 15.15 і прибуває на станцію Авдіївка о 21.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 939 Км, 943 км, Самійлівка, 969 Км, 978 Км, Ароматна, Павлоград-1, Богуславський, 80 Км, Миколаївка-Донецька, Слов'янка, Гродівка, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 15.15
936 Км 15.27 1 хв  15.28 12 хв 
939 Км 15.32 1 хв  15.33 17 хв 
940 км 15.36 1 хв  15.37 21 хв 
943 км 15.41 1 хв  15.42 26 хв 
948 Км 15.47 2 хв  15.49 32 хв 
Самійлівка 15.54 1 хв  15.55 39 хв 
Жемчужне 16.06 1 хв  16.07 51 хв 
969 Км 16.13 1 хв  16.14 58 хв 
Варварівка 16.19 1 хв  16.20 1 г  4 хв 
978 Км 16.25 1 хв  16.26 1 г  10 хв 
981 Км 16.31 1 хв  16.32 1 г  16 хв 
Ароматна 16.37 1 хв  16.38 1 г  22 хв 
988 Км 16.43 1 хв  16.44 1 г  28 хв 
Павлоград-1 16.50 16 хв  17.06 1 г  35 хв 
Павлоград-2 17.20 6 хв  17.26 2 г  5 хв 
Богуславський 17.36 1 хв  17.37 2 г  21 хв 
90 Км 17.46 1 хв  17.47 2 г  31 хв 
80 Км 17.59 1 хв  18.00 2 г  44 хв 
73 Км 18.07 1 хв  18.08 2 г  52 хв 
Миколаївка-Донецька 18.15 1 хв  18.16 3 г 
Петропавлівка 18.29 1 хв  18.30 3 г  14 хв 
Слов'янка 18.48 1 хв  18.49 3 г  33 хв 
Покровськ 19.36 39 хв  20.15 4 г  21 хв 
Гродівка 20.33 1 хв  20.34 5 г  18 хв 
Желанна 20.49 1 хв  20.50 5 г  34 хв 
Очеретине 21.08 1 хв  21.09 5 г  53 хв 
Авдіївка 21.30 6 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6333-6334 Лозова — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930