У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Варварівський — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Варварівський - Гребінка номер 6333 відправляється зі станції Варварівський о 05.55 і прибуває на станцію Гребінка о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Варварівський - Гребінка пролягає по таким станціям як 684 Км, Рожнівка, Ічня, 720 Км, 727 Км, 732 Км, 738 Км, 746 Км, Линовиця, 773 Км, 780 Км, Тарасівка, 798 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варварівський 05.55
Осинівка 06.01 1 хв  06.02 6 хв 
684 Км 06.08 1 хв  06.09 13 хв 
Більмачівка 06.17 1 хв  06.18 22 хв 
Рожнівка 06.27 1 хв  06.28 32 хв 
702 Км 06.35 1 хв  06.36 40 хв 
Ічня 06.46 1 хв  06.47 51 хв 
Августівський 06.59 1 хв  07.00 1 г  4 хв 
720 Км 07.06 1 хв  07.07 1 г  11 хв 
Коломійцеве 07.14 1 хв  07.15 1 г  19 хв 
727 Км 07.22 1 хв  07.23 1 г  27 хв 
729 Км 07.26 1 хв  07.27 1 г  31 хв 
732 Км 07.32 1 хв  07.33 1 г  37 хв 
Заїзд 07.38 1 хв  07.39 1 г  43 хв 
738 Км 07.45 1 хв  07.46 1 г  50 хв 
Прилуки 07.55 15 хв  08.10 2 г 
746 Км 08.18 1 хв  08.19 2 г  23 хв 
750 Км 08.26 1 хв  08.27 2 г  31 хв 
Линовиця 08.33 1 хв  08.34 2 г  38 хв 
Грабарівка 08.47 1 хв  08.48 2 г  52 хв 
773 Км 08.56 1 хв  08.57 3 г  1 хв 
Сосинівка 09.03 1 хв  09.04 3 г  8 хв 
780 Км 09.09 1 хв  09.10 3 г  14 хв 
Пирятин 09.15 4 хв  09.19 3 г  20 хв 
Тарасівка 09.27 1 хв  09.28 3 г  32 хв 
База 09.38 1 хв  09.39 3 г  43 хв 
798 Км 09.43 1 хв  09.44 3 г  48 хв 
Гребінка 09.48 3 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6333 Варварівський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930