У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333-6334 Здолбунів — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Сарни номер 6333-6334 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 12.50 і прибуває на станцію Сарни о 15.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333-6334 Здолбунів - Сарни пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Решуцьк, Олександрія-Рівненська, Любомирськ, Лісопіль, Рокитне(39 Км), Моквин, Малинськ, Немовичі, 84 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 12.50
Квасилів 12.55 1 хв  12.56 5 хв 
Басів Кут 13.00 1 хв  13.01 10 хв 
Дворецька 13.07 1 хв  13.08 17 хв 
Рівне 13.11 5 хв  13.16 21 хв 
Шпанів 13.25 1 хв  13.26 35 хв 
Решуцьк 13.34 1 хв  13.35 44 хв 
Кустин 13.40 1 хв  13.41 50 хв 
Олександрія-Рівненська 13.45 1 хв  13.46 55 хв 
Волошки 13.49 1 хв  13.50 59 хв 
Любомирськ 13.56 4 хв  14.00 1 г  6 хв 
Кам'яна Гора 14.05 1 хв  14.06 1 г  15 хв 
Лісопіль 14.14 1 хв  14.15 1 г  24 хв 
Костопіль 14.20 5 хв  14.25 1 г  30 хв 
Рокитне(39 Км) 14.31 4 хв  14.35 1 г  41 хв 
Пісків 14.37 1 хв  14.38 1 г  47 хв 
Моквин 14.45 1 хв  14.46 1 г  55 хв 
Яринівка 14.52 1 хв  14.53 2 г  2 хв 
Малинськ 15.04 6 хв  15.10 2 г  14 хв 
Карачун 15.16 1 хв  15.17 2 г  26 хв 
Немовичі 15.26 1 хв  15.27 2 г  36 хв 
79 Км 15.34 1 хв  15.35 2 г  44 хв 
84 Км 15.41 1 хв  15.42 2 г  51 хв 
Сарни 15.48 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6333-6334 Здолбунів-Пас. — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28