У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Знам'янка-Пас. — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6333 сполученням Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 22.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 67 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорноліська, Канатове, Шостаківка, Новаківка, Помічна, Трикратне, Мостове, Раухівка-1, Чорноморська, Одеса-Східна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.15
Знам'янка-Сортувальна 13.20 1 хв  13.21 5 хв 
Вагонне депо 13.23 1 хв  13.24 8 хв 
Знам'янка-2 13.29 1 хв  13.30 14 хв 
Колгоспна 13.32 1 хв  13.33 17 хв 
Водяна 13.36 1 хв  13.37 21 хв 
Чорноліська 13.41 1 хв  13.42 26 хв 
325 Км 13.45 1 хв  13.46 30 хв 
Кучерівка 13.51 1 хв  13.52 36 хв 
317 Км 13.55 1 хв  13.56 40 хв 
Трепівка 14.00 1 хв  14.01 45 хв 
Барвінкове 14.06 1 хв  14.07 51 хв 
Канатове 14.13 1 хв  14.14 58 хв 
Можарове 14.20 1 хв  14.21 1 г  5 хв 
290 Км 14.26 2 хв  14.28 1 г  11 хв 
Кропивницький 14.33 4 хв  14.37 1 г  18 хв 
286 Км 14.43 2 хв  14.45 1 г  28 хв 
Лелеківка 14.56 1 хв  14.57 1 г  41 хв 
Шостаківка 15.10 1 хв  15.11 1 г  55 хв 
261 Км 15.15 1 хв  15.16 2 г 
Мар'янівка 15.22 1 хв  15.23 2 г  7 хв 
248 Км 15.28 1 хв  15.29 2 г  13 хв 
246 Км 15.33 1 хв  15.34 2 г  18 хв 
Плетений Ташлик 15.39 1 хв  15.40 2 г  24 хв 
Новаківка 15.47 1 хв  15.48 2 г  32 хв 
230 Км 15.52 1 хв  15.53 2 г  37 хв 
Новоукраїнка 16.01 2 хв  16.03 2 г  46 хв 
Звірове 16.12 1 хв  16.13 2 г  57 хв 
Якимівка 16.21 1 хв  16.22 3 г  6 хв 
Локомотивне Депо 16.28 1 хв  16.29 3 г  13 хв 
Помічна 16.35 5 хв  16.40 3 г  20 хв 
Висоцьке 16.52 1 хв  16.53 3 г  37 хв 
Олійникове 17.03 1 хв  17.04 3 г  48 хв 
Людмилівка 17.17 1 хв  17.18 4 г  2 хв 
Кавуни 17.44 1 хв  17.45 4 г  29 хв 
Південноукраїнська 17.59 1 хв  18.00 4 г  44 хв 
Трикратне 18.18 1 хв  18.19 5 г  3 хв 
Олександрівка 18.29 1 хв  18.30 5 г  14 хв 
Вознесенськ 18.41 2 хв  18.43 5 г  26 хв 
Пост 1141 Км 18.53 1 хв  18.54 5 г  38 хв 
Ястребинове 18.58 1 хв  18.59 5 г  43 хв 
Мартинівська 19.13 1 хв  19.14 5 г  58 хв 
Мостове 19.20 1 хв  19.21 6 г  5 хв 
Веселинове 19.37 1 хв  19.38 6 г  22 хв 
Ганнівка 19.45 1 хв  19.46 6 г  30 хв 
Миколаєве 19.55 1 хв  19.56 6 г  40 хв 
Колосівка 20.04 1 хв  20.05 6 г  49 хв 
Березівка 20.18 1 хв  20.19 7 г  3 хв 
Раухівка-1 20.38 1 хв  20.39 7 г  23 хв 
Маринове 20.49 1 хв  20.50 7 г  34 хв 
Радіалка 20.54 1 хв  20.55 7 г  39 хв 
Сербка 21.02 1 хв  21.03 7 г  47 хв 
Буялик 21.16 1 хв  21.17 8 г  1 хв 
1268 Км 21.26 1 хв  21.27 8 г  11 хв 
Чорноморська 21.29 1 хв  21.30 8 г  14 хв 
1273 Км 21.34 1 хв  21.35 8 г  19 хв 
Кремидівка 21.44 1 хв  21.45 8 г  29 хв 
Учнівська 21.49 1 хв  21.50 8 г  34 хв 
Степова 21.55 1 хв  21.56 8 г  40 хв 
Кулиндорове 22.00 1 хв  22.01 8 г  45 хв 
Одеса-Східна 22.07 1 хв  22.08 8 г  52 хв 
Шевченка 22.11 1 хв  22.12 8 г  56 хв 
Одеса-Сортувальна 22.17 1 хв  22.18 9 г  2 хв 
Одеса-Пересип 22.25 1 хв  22.26 9 г  10 хв 
Слобідська 22.33 1 хв  22.34 9 г  18 хв 
Одеса-Застава-2 22.37 2 хв  22.39 9 г  22 хв 
Одеса-Поїзна 22.43 1 хв  22.44 9 г  28 хв 
Одеса-Мала 22.47 2 хв  22.49 9 г  32 хв 
Одеса-Головна 22.54 9 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6333 Знам'янка-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031