У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Знам'янка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Одеса номер 6333 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.35 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 23.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 67 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноліська, Канатове, Шостаківка, Новаківка, Помічна, Трикратне, Мостове, Раухівка-1, Чорноморська, Одеса-Східна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.35
Знам'янка-Сортувальна 13.41 1 хв  13.42 6 хв 
Вагонне депо 13.44 1 хв  13.45 9 хв 
Знам'янка-2 13.50 1 хв  13.51 15 хв 
Колгоспна 13.53 1 хв  13.54 18 хв 
Водяна 13.57 1 хв  13.58 22 хв 
Чорноліська 14.02 1 хв  14.03 27 хв 
325 Км 14.06 1 хв  14.07 31 хв 
Кучерівка 14.12 1 хв  14.13 37 хв 
317 Км 14.16 1 хв  14.17 41 хв 
Трепівка 14.21 1 хв  14.22 46 хв 
Барвінкове 14.27 1 хв  14.28 52 хв 
Канатове 14.34 1 хв  14.35 59 хв 
Можарове 14.41 2 хв  14.43 1 г  6 хв 
290 Км 14.47 2 хв  14.49 1 г  12 хв 
Кропивницький 14.55 4 хв  14.59 1 г  20 хв 
286 Км 15.05 2 хв  15.07 1 г  30 хв 
Лелеківка 15.18 1 хв  15.19 1 г  43 хв 
Шостаківка 15.34 1 хв  15.35 1 г  59 хв 
261 Км 15.39 1 хв  15.40 2 г  4 хв 
Мар'янівка 15.46 1 хв  15.47 2 г  11 хв 
248 Км 15.52 1 хв  15.53 2 г  17 хв 
246 Км 15.57 1 хв  15.58 2 г  22 хв 
Плетений Ташлик 16.04 1 хв  16.05 2 г  29 хв 
Новаківка 16.12 1 хв  16.13 2 г  37 хв 
230 Км 16.17 1 хв  16.18 2 г  42 хв 
Новоукраїнка 16.29 2 хв  16.31 2 г  54 хв 
Звірове 16.40 1 хв  16.41 3 г  5 хв 
Якимівка 16.49 1 хв  16.50 3 г  14 хв 
Локомотивне Депо 16.56 1 хв  16.57 3 г  21 хв 
Помічна 17.04 3 хв  17.07 3 г  29 хв 
Висоцьке 17.19 1 хв  17.20 3 г  44 хв 
Олійникове 17.29 1 хв  17.30 3 г  54 хв 
Людмилівка 17.43 1 хв  17.44 4 г  8 хв 
Кавуни 18.10 1 хв  18.11 4 г  35 хв 
Південноукраїнська 18.23 1 хв  18.24 4 г  48 хв 
Трикратне 18.42 1 хв  18.43 5 г  7 хв 
Олександрівка 18.53 1 хв  18.54 5 г  18 хв 
Вознесенськ 19.05 2 хв  19.07 5 г  30 хв 
Пост 1141 Км 19.17 1 хв  19.18 5 г  42 хв 
Ястребинове 19.22 1 хв  19.23 5 г  47 хв 
Мартинівська 19.37 1 хв  19.38 6 г  2 хв 
Мостове 19.44 1 хв  19.45 6 г  9 хв 
Веселинове 20.02 1 хв  20.03 6 г  27 хв 
Ганнівка 20.10 1 хв  20.11 6 г  35 хв 
Миколаєве 20.21 1 хв  20.22 6 г  46 хв 
Колосівка 20.30 1 хв  20.31 6 г  55 хв 
Березівка 20.44 1 хв  20.45 7 г  9 хв 
Раухівка-1 21.04 1 хв  21.05 7 г  29 хв 
Маринове 21.15 1 хв  21.16 7 г  40 хв 
Радіалка 21.20 1 хв  21.21 7 г  45 хв 
Сербка 21.28 1 хв  21.29 7 г  53 хв 
Буялик 21.43 1 хв  21.44 8 г  8 хв 
1268 Км 21.54 1 хв  21.55 8 г  19 хв 
Чорноморська 21.58 1 хв  21.59 8 г  23 хв 
1273 Км 22.04 1 хв  22.05 8 г  29 хв 
Кремидівка 22.14 1 хв  22.15 8 г  39 хв 
Учнівська 22.19 1 хв  22.20 8 г  44 хв 
Степова 22.24 1 хв  22.25 8 г  49 хв 
Кулиндорове 22.29 2 хв  22.31 8 г  54 хв 
Одеса-Східна 22.37 3 хв  22.40 9 г  2 хв 
Шевченка 22.43 2 хв  22.45 9 г  8 хв 
Одеса-Сортувальна 22.50 1 хв  22.51 9 г  15 хв 
Одеса-Пересип 22.58 1 хв  22.59 9 г  23 хв 
Слобідська 23.06 1 хв  23.07 9 г  31 хв 
Одеса-Застава-2 23.10 2 хв  23.12 9 г  35 хв 
Одеса-Поїзна 23.16 1 хв  23.17 9 г  41 хв 
Одеса-Мала 23.20 2 хв  23.22 9 г  45 хв 
Одеса-Головна 23.27 9 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6333 Знам'янка-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31