У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6341 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 05.14 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прибережне, Дружба, Кароліно-Бугаз, Путійська, Зоря, Пост 22 Км, 13 Км, Одеса-Західна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 05.14
Тіра 05.19 1 хв  05.20 5 хв 
Шабо 05.24 1 хв  05.25 10 хв 
Прибережне 05.31 1 хв  05.32 17 хв 
Бугаз 05.37 1 хв  05.38 23 хв 
Сонячна 05.42 1 хв  05.43 28 хв 
Дружба 05.45 1 хв  05.46 31 хв 
Морська 05.49 1 хв  05.50 35 хв 
Лиманська 05.52 1 хв  05.53 38 хв 
Кароліно-Бугаз 05.57 1 хв  05.58 43 хв 
Нагірна 06.01 1 хв  06.02 47 хв 
Студентська 06.04 1 хв  06.05 50 хв 
Путійська 06.08 1 хв  06.09 54 хв 
41 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г 
Барабой 06.19 1 хв  06.20 1 г  5 хв 
Зоря 06.24 1 хв  06.25 1 г  10 хв 
Аккаржа 06.31 1 хв  06.32 1 г  17 хв 
Пост 25 Км 06.36 2 хв  06.38 1 г  22 хв 
Пост 22 Км 06.42 1 хв  06.43 1 г  28 хв 
Ім. І. А. Ємця 06.46 1 хв  06.47 1 г  32 хв 
Ксенієве 06.51 1 хв  06.52 1 г  37 хв 
13 Км 06.55 1 хв  06.56 1 г  41 хв 
Сухий Лиман 06.59 1 хв  07.00 1 г  45 хв 
9 Км 07.03 1 хв  07.04 1 г  49 хв 
Одеса-Західна 07.07 1 хв  07.08 1 г  53 хв 
Одеса-Застава-1 07.16 1 хв  07.17 2 г  2 хв 
Дальницький 07.19 1 хв  07.20 2 г  5 хв 
Одеса-Поїзна 07.24 1 хв  07.25 2 г  10 хв 
Одеса-Мала 07.28 2 хв  07.30 2 г  14 хв 
Одеса-Головна 07.35 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6341 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031