У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341-6342 Гракове — Куп'янськ-Південний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6341-6342 сполученням Гракове - Куп'янськ-Південний відправляється зі станції Гракове о 05.08 і прибуває на станцію Куп'янськ-Південний о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бурлуцький, Шевченкове-Південне, Гроза, Соляниківка, Кар'єр, 127 Км, 130 Км, Куп'янськ-Вузловий, Парк Східного Прибуття, 152 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 05.08
Пролісний 05.15 1 хв  05.16 7 хв 
Бурлуцький 05.20 1 хв  05.21 12 хв 
86 Км 05.25 1 хв  05.26 17 хв 
Шевченкове-Південне 05.34 1 хв  05.35 26 хв 
Первомайське-Південне 05.42 1 хв  05.43 34 хв 
Гроза 05.50 1 хв  05.51 42 хв 
Тишківський 05.55 1 хв  05.56 47 хв 
Соляниківка 05.59 1 хв  06.00 51 хв 
Старовірівка 06.04 1 хв  06.05 56 хв 
Кар'єр 06.09 1 хв  06.10 1 г  1 хв 
Осадьківка 06.13 1 хв  06.14 1 г  5 хв 
127 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  8 хв 
Прокопівка 06.20 1 хв  06.21 1 г  12 хв 
130 Км 06.24 1 хв  06.25 1 г  16 хв 
Осинове 06.29 1 хв  06.30 1 г  21 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.38 42 хв  07.20 1 г  30 хв 
Куп'янськ-Сорт 07.25 1 хв  07.26 2 г  17 хв 
Парк Східного Прибуття 07.29 1 хв  07.30 2 г  21 хв 
Оливине 07.33 1 хв  07.34 2 г  25 хв 
152 Км 07.37 1 хв  07.38 2 г  29 хв 
Естакадний 07.41 1 хв  07.42 2 г  33 хв 
Куп'янськ-Південний 07.44 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6341-6342 Гракове — Куп'янськ-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930