У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341-6342 Гракове — Куп'янськ-Південний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6341-6342 сполученням Гракове - Куп'янськ-Південний відправляється зі станції Гракове о 05.08 і прибуває на станцію Куп'янськ-Південний о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бурлуцький, Шевченкове-Південне, Гроза, Соляниківка, Кар'єр, 127 Км, 130 Км, Куп'янськ-Вузловий, Парк Східного Прибуття, 152 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 05.08
Пролісний 05.15 1 хв  05.16 7 хв 
Бурлуцький 05.20 1 хв  05.21 12 хв 
86 Км 05.25 1 хв  05.26 17 хв 
Шевченкове-Південне 05.34 1 хв  05.35 26 хв 
Первомайське-Південне 05.42 1 хв  05.43 34 хв 
Гроза 05.50 1 хв  05.51 42 хв 
Тишківський 05.55 1 хв  05.56 47 хв 
Соляниківка 05.59 1 хв  06.00 51 хв 
Старовірівка 06.04 1 хв  06.05 56 хв 
Кар'єр 06.09 1 хв  06.10 1 г  1 хв 
Осадьківка 06.13 1 хв  06.14 1 г  5 хв 
127 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  8 хв 
Прокопівка 06.20 1 хв  06.21 1 г  12 хв 
130 Км 06.24 1 хв  06.25 1 г  16 хв 
Осинове 06.29 1 хв  06.30 1 г  21 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.38 42 хв  07.20 1 г  30 хв 
Куп'янськ-Сорт 07.25 1 хв  07.26 2 г  17 хв 
Парк Східного Прибуття 07.29 1 хв  07.30 2 г  21 хв 
Оливине 07.33 1 хв  07.34 2 г  25 хв 
152 Км 07.37 1 хв  07.38 2 г  29 хв 
Естакадний 07.41 1 хв  07.42 2 г  33 хв 
Куп'янськ-Південний 07.44 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6341-6342 Гракове — Куп'янськ-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930