У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6342 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6342 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 05.11 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прибережне, Дружба, Кароліно-Бугаз, Путійська, Зоря, Пост 22 Км, 13 Км, Одеса-Західна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 05.11
Тіра 05.16 1 хв  05.17 5 хв 
Шабо 05.23 1 хв  05.24 12 хв 
Прибережне 05.30 1 хв  05.31 19 хв 
Бугаз 05.36 1 хв  05.37 25 хв 
Сонячна 05.41 1 хв  05.42 30 хв 
Дружба 05.44 1 хв  05.45 33 хв 
Морська 05.48 1 хв  05.49 37 хв 
Лиманська 05.52 1 хв  05.53 41 хв 
Кароліно-Бугаз 05.57 1 хв  05.58 46 хв 
Нагірна 06.01 1 хв  06.02 50 хв 
Студентська 06.04 1 хв  06.05 53 хв 
Путійська 06.08 1 хв  06.09 57 хв 
41 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г  3 хв 
Барабой 06.19 1 хв  06.20 1 г  8 хв 
Зоря 06.24 1 хв  06.25 1 г  13 хв 
Аккаржа 06.31 9 хв  06.40 1 г  20 хв 
Пост 25 Км 06.44 2 хв  06.46 1 г  33 хв 
Пост 22 Км 06.49 1 хв  06.50 1 г  38 хв 
Ім. І. А. Ємця 06.53 1 хв  06.54 1 г  42 хв 
Ксенієве 06.56 1 хв  06.57 1 г  45 хв 
13 Км 07.01 1 хв  07.02 1 г  50 хв 
Сухий Лиман 07.04 1 хв  07.05 1 г  53 хв 
9 Км 07.08 1 хв  07.09 1 г  57 хв 
Одеса-Західна 07.10 1 хв  07.11 1 г  59 хв 
Одеса-Застава-1 07.19 2 хв  07.21 2 г  8 хв 
Дальницький 07.23 1 хв  07.24 2 г  12 хв 
Одеса-Поїзна 07.28 2 хв  07.30 2 г  17 хв 
Одеса-Мала 07.33 2 хв  07.35 2 г  22 хв 
Одеса-Головна 07.40 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6342 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930