У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6343-6344 Куп'янськ-Південний — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6343-6344 сполученням Куп'янськ-Південний - Гракове відправляється зі станції Куп'янськ-Південний о 08.00 і прибуває на станцію Гракове о 09.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 152 Км, Парк Східного Прибуття, Куп'янськ-Вузловий, 130 Км, 127 Км, Кар'єр, Соляниківка, Гроза, Шевченкове-Південне, Бурлуцький.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Південний 08.00
Естакадний 08.02 1 хв  08.03 2 хв 
152 Км 08.07 1 хв  08.08 7 хв 
Оливине 08.11 1 хв  08.12 11 хв 
Парк Східного Прибуття 08.14 1 хв  08.15 14 хв 
Куп'янськ-Сорт 08.19 1 хв  08.20 19 хв 
Куп'янськ-Вузловий 08.25 5 хв  08.30 25 хв 
Осинове 08.38 1 хв  08.39 38 хв 
130 Км 08.41 1 хв  08.42 41 хв 
Прокопівка 08.46 1 хв  08.47 46 хв 
127 Км 08.49 1 хв  08.50 49 хв 
Осадьківка 08.53 1 хв  08.54 53 хв 
Кар'єр 08.58 1 хв  08.59 58 хв 
Старовірівка 09.05 1 хв  09.06 1 г  5 хв 
Соляниківка 09.08 1 хв  09.09 1 г  8 хв 
Тишківський 09.11 1 хв  09.12 1 г  11 хв 
Гроза 09.17 1 хв  09.18 1 г  17 хв 
Первомайське-Південне 09.25 1 хв  09.26 1 г  25 хв 
Шевченкове-Південне 09.31 1 хв  09.32 1 г  31 хв 
86 Км 09.39 1 хв  09.40 1 г  39 хв 
Бурлуцький 09.45 1 хв  09.46 1 г  45 хв 
Пролісний 09.50 1 хв  09.51 1 г  50 хв 
Гракове 09.59 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6343-6344 Куп'янськ-Південний — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930