У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6343-6344 Сарни — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Сарни - Здолбунів номер 6343-6344 відправляється зі станції Сарни о 08.10 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6343-6344 Сарни - Здолбунів пролягає по таким станціям як 79 Км, Карачун, Яринівка, Пісків, Костопіль, Кам'яна Гора, Волошки, Кустин, Шпанів, Дворецька, Квасилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 08.10
84 Км 08.17 1 хв  08.18 7 хв 
79 Км 08.23 1 хв  08.24 13 хв 
Немовичі 08.32 1 хв  08.33 22 хв 
Карачун 08.42 1 хв  08.43 32 хв 
Малинськ 08.50 1 хв  08.51 40 хв 
Яринівка 09.00 1 хв  09.01 50 хв 
Моквин 09.08 1 хв  09.09 58 хв 
Пісків 09.16 1 хв  09.17 1 г  6 хв 
Рокитне(39 Км) 09.22 1 хв  09.23 1 г  12 хв 
Костопіль 09.30 1 хв  09.31 1 г  20 хв 
Лісопіль 09.36 1 хв  09.37 1 г  26 хв 
Кам'яна Гора 09.44 1 хв  09.45 1 г  34 хв 
Любомирськ 09.51 1 хв  09.52 1 г  41 хв 
Волошки 09.58 1 хв  09.59 1 г  48 хв 
Олександрія-Рівненська 10.03 1 хв  10.04 1 г  53 хв 
Кустин 10.08 1 хв  10.09 1 г  58 хв 
Решуцьк 10.14 1 хв  10.15 2 г  4 хв 
Шпанів 10.24 1 хв  10.25 2 г  14 хв 
Рівне 10.34 3 хв  10.37 2 г  24 хв 
Дворецька 10.41 1 хв  10.42 2 г  31 хв 
Басів Кут 10.47 1 хв  10.48 2 г  37 хв 
Квасилів 10.53 1 хв  10.54 2 г  43 хв 
Здолбунів-Пас. 11.00 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6343-6344 Сарни — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28