У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6346 Білгород-Дністровський — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Білгород-Дністровський - Одеса номер 6346 відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 13.36 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 16.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шабо, Бугаз, Дружба, Лиманська, Нагірна, Путійська, Барабой, Аккаржа, Пост 22 Км, Ксенієве, Сухий Лиман, Одеса-Західна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 13.36
Тіра 13.41 1 хв  13.42 5 хв 
Шабо 13.48 1 хв  13.49 12 хв 
Прибережне 13.55 1 хв  13.56 19 хв 
Бугаз 14.03 1 хв  14.04 27 хв 
Сонячна 14.08 1 хв  14.09 32 хв 
Дружба 14.11 1 хв  14.12 35 хв 
Морська 14.15 1 хв  14.16 39 хв 
Лиманська 14.19 1 хв  14.20 43 хв 
Кароліно-Бугаз 14.24 1 хв  14.25 48 хв 
Нагірна 14.28 1 хв  14.29 52 хв 
Студентська 14.31 1 хв  14.32 55 хв 
Путійська 14.35 1 хв  14.36 59 хв 
41 Км 14.41 1 хв  14.42 1 г  5 хв 
Барабой 14.46 1 хв  14.47 1 г  10 хв 
Зоря 14.51 1 хв  14.52 1 г  15 хв 
Аккаржа 14.58 7 хв  15.05 1 г  22 хв 
Пост 25 Км 15.09 2 хв  15.11 1 г  33 хв 
Пост 22 Км 15.15 1 хв  15.16 1 г  39 хв 
Ім. І. А. Ємця 15.19 1 хв  15.20 1 г  43 хв 
Ксенієве 15.24 1 хв  15.25 1 г  48 хв 
13 Км 15.30 1 хв  15.31 1 г  54 хв 
Сухий Лиман 15.35 1 хв  15.36 1 г  59 хв 
9 Км 15.40 1 хв  15.41 2 г  4 хв 
Одеса-Західна 15.44 1 хв  15.45 2 г  8 хв 
Житомирська 15.48 1 хв  15.49 2 г  12 хв 
Одеса-Поїзна 15.55 1 хв  15.56 2 г  19 хв 
Одеса-Мала 15.59 2 хв  16.01 2 г  23 хв 
Одеса-Головна 16.07 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6346 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31