У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6347-6348 Гракове — Куп'янськ-Південний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6347-6348 сполученням Гракове - Куп'янськ-Південний відправляється зі станції Гракове о 17.40 і прибуває на станцію Куп'янськ-Південний о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бурлуцький, Шевченкове-Південне, Гроза, Соляниківка, Кар'єр, 127 Км, 130 Км, Куп'янськ-Вузловий, Парк Східного Прибуття, 152 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 17.40
Пролісний 17.47 1 хв  17.48 7 хв 
Бурлуцький 17.52 1 хв  17.53 12 хв 
86 Км 17.57 1 хв  17.58 17 хв 
Шевченкове-Південне 18.04 1 хв  18.05 24 хв 
Первомайське-Південне 18.11 1 хв  18.12 31 хв 
Гроза 18.18 1 хв  18.19 38 хв 
Тишківський 18.23 1 хв  18.24 43 хв 
Соляниківка 18.26 1 хв  18.27 46 хв 
Старовірівка 18.30 1 хв  18.31 50 хв 
Кар'єр 18.35 1 хв  18.36 55 хв 
Осадьківка 18.39 1 хв  18.40 59 хв 
127 Км 18.43 1 хв  18.44 1 г  3 хв 
Прокопівка 18.47 1 хв  18.48 1 г  7 хв 
130 Км 18.51 1 хв  18.52 1 г  11 хв 
Осинове 18.55 1 хв  18.56 1 г  15 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.05 18 хв  19.23 1 г  25 хв 
Куп'янськ-Сорт 19.28 1 хв  19.29 1 г  48 хв 
Парк Східного Прибуття 19.32 2 хв  19.34 1 г  52 хв 
Оливине 19.37 1 хв  19.38 1 г  57 хв 
152 Км 19.41 1 хв  19.42 2 г  1 хв 
Естакадний 19.45 1 хв  19.46 2 г  5 хв 
Куп'янськ-Південний 19.50 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6347-6348 Гракове — Куп'янськ-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031