У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6349-6350 Куп'янськ-Південний — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6349-6350 сполученням Куп'янськ-Південний - Гракове відправляється зі станції Куп'янськ-Південний о 20.04 і прибуває на станцію Гракове о 22.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 152 Км, Парк Східного Прибуття, Куп'янськ-Вузловий, 130 Км, 127 Км, Кар'єр, Соляниківка, Гроза, Шевченкове-Південне, Бурлуцький.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Південний 20.04
Естакадний 20.06 1 хв  20.07 2 хв 
152 Км 20.11 1 хв  20.12 7 хв 
Оливине 20.15 1 хв  20.16 11 хв 
Парк Східного Прибуття 20.19 1 хв  20.20 15 хв 
Куп'янськ-Сорт 20.24 1 хв  20.25 20 хв 
Куп'янськ-Вузловий 20.31 7 хв  20.38 27 хв 
Осинове 20.45 1 хв  20.46 41 хв 
130 Км 20.49 1 хв  20.50 45 хв 
Прокопівка 20.53 1 хв  20.54 49 хв 
127 Км 20.56 1 хв  20.57 52 хв 
Осадьківка 21.00 1 хв  21.01 56 хв 
Кар'єр 21.04 1 хв  21.05 1 г 
Старовірівка 21.09 1 хв  21.10 1 г  5 хв 
Соляниківка 21.13 1 хв  21.14 1 г  9 хв 
Тишківський 21.17 1 хв  21.18 1 г  13 хв 
Гроза 21.23 1 хв  21.24 1 г  19 хв 
Первомайське-Південне 21.30 1 хв  21.31 1 г  26 хв 
Шевченкове-Південне 21.37 1 хв  21.38 1 г  33 хв 
86 Км 21.45 1 хв  21.46 1 г  41 хв 
Бурлуцький 21.50 1 хв  21.51 1 г  46 хв 
Пролісний 21.55 1 хв  21.56 1 г  51 хв 
Гракове 22.05 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6349-6350 Куп'янськ-Південний — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031