У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355-6356 Ім. Тараса Шевченка — Умань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Умань номер 6355-6356 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.05 і прибуває на станцію Умань о 13.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Носачеве, Шпола, Прудянка, 226 Км, Звенигородка, Розсохуватка, Тальне, 161 Км, Яроватка, Христинівка, Паланка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 01,03,06,08,10 грудня 2021 відміняється на дільниці Умань - Тальне - Умань

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.05
Перегонівка 08.19 1 хв  08.20 14 хв 
Володимирівка 08.29 1 хв  08.30 24 хв 
Носачеве 08.37 1 хв  08.38 32 хв 
Цвіткове 08.50 13 хв  09.03 45 хв 
Сигнаївка 09.16 1 хв  09.17 1 г  11 хв 
Шпола 09.30 7 хв  09.37 1 г  25 хв 
Дар'ївка 09.40 1 хв  09.41 1 г  35 хв 
Васильків 09.47 1 хв  09.48 1 г  42 хв 
Прудянка 09.53 1 хв  09.54 1 г  48 хв 
Іскрене 10.00 1 хв  10.01 1 г  55 хв 
Стецівка 10.07 1 хв  10.08 2 г  2 хв 
226 Км 10.10 1 хв  10.11 2 г  5 хв 
Шахта 10.17 1 хв  10.18 2 г  12 хв 
Багачеве 10.24 1 хв  10.25 2 г  19 хв 
Звенигородка 10.34 1 хв  10.35 2 г  29 хв 
Катеринопіль 10.39 1 хв  10.40 2 г  34 хв 
Новоселиця 10.48 1 хв  10.49 2 г  43 хв 
Розсохуватка 10.55 1 хв  10.56 2 г  50 хв 
Степна 11.05 1 хв  11.06 3 г 
Гусакове 11.10 1 хв  11.11 3 г  5 хв 
Тальне 11.18 1 хв  11.19 3 г  13 хв 
Гордишівка 11.27 1 хв  11.28 3 г  22 хв 
Шаласька 11.44 1 хв  11.45 3 г  39 хв 
161 Км 11.54 1 хв  11.55 3 г  49 хв 
Поташ 12.06 1 хв  12.07 4 г  1 хв 
Подібне 12.17 1 хв  12.18 4 г  12 хв 
Яроватка 12.26 1 хв  12.27 4 г  21 хв 
132 Км 12.31 1 хв  12.32 4 г  26 хв 
Ліщинівка 12.37 1 хв  12.38 4 г  32 хв 
Христинівка 12.48 10 хв  12.58 4 г  43 хв 
Розсішки 13.10 1 хв  13.11 5 г  5 хв 
Паланка-1 13.16 1 хв  13.17 5 г  11 хв 
Паланка-2 13.20 1 хв  13.21 5 г  15 хв 
Умань 13.32 5 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6355-6356 Ім. Тараса Шевченка — Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031