У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355-6356 Умань — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6355-6356 сполученням Умань - Черкаси відправляється зі станції Умань о 13.46 і прибуває на станцію Черкаси о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Розсішки, 132 Км, Поташ, Гордишівка, Степна, Катеринопіль, Шахта, Іскрене, Дар'ївка, Цвіткове, Білозір'я.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 13.46
Паланка-2 13.58 1 хв  13.59 12 хв 
Паланка-1 14.02 1 хв  14.03 16 хв 
Розсішки 14.08 1 хв  14.09 22 хв 
Христинівка 14.18 8 хв  14.26 32 хв 
Ліщинівка 14.36 1 хв  14.37 50 хв 
132 Км 14.42 1 хв  14.43 56 хв 
Яроватка 14.49 1 хв  14.50 1 г  3 хв 
Подібне 14.57 1 хв  14.58 1 г  11 хв 
Поташ 15.08 1 хв  15.09 1 г  22 хв 
161 Км 15.19 1 хв  15.20 1 г  33 хв 
Шаласька 15.28 1 хв  15.29 1 г  42 хв 
Гордишівка 15.45 1 хв  15.46 1 г  59 хв 
Тальне 15.53 1 хв  15.54 2 г  7 хв 
Гусакове 16.01 1 хв  16.02 2 г  15 хв 
Степна 16.07 1 хв  16.08 2 г  21 хв 
Розсохуватка 16.16 1 хв  16.17 2 г  30 хв 
Новоселиця 16.23 1 хв  16.24 2 г  37 хв 
Катеринопіль 16.30 1 хв  16.31 2 г  44 хв 
Звенигородка 16.36 1 хв  16.37 2 г  50 хв 
Багачеве 16.45 1 хв  16.46 2 г  59 хв 
Шахта 16.52 1 хв  16.53 3 г  6 хв 
226 Км 16.59 1 хв  17.00 3 г  13 хв 
Стецівка 17.02 1 хв  17.03 3 г  16 хв 
Іскрене 17.09 1 хв  17.10 3 г  23 хв 
Прудянка 17.16 1 хв  17.17 3 г  30 хв 
Васильків 17.22 1 хв  17.23 3 г  36 хв 
Дар'ївка 17.30 1 хв  17.31 3 г  44 хв 
Шпола 17.35 1 хв  17.36 3 г  49 хв 
Сигнаївка 17.50 1 хв  17.51 4 г  4 хв 
Цвіткове 18.05 8 хв  18.13 4 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.47 15 хв  19.02 5 г  1 хв 
Сміла 19.09 1 хв  19.10 5 г  23 хв 
Білозір'я 19.25 1 хв  19.26 5 г  39 хв 
Черкаси 19.44 5 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6355-6356 Умань — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930