У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355-6356 Умань — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6355-6356 сполученням Умань - Черкаси відправляється зі станції Умань о 13.46 і прибуває на станцію Черкаси о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Розсішки, 132 Км, Поташ, Гордишівка, Степна, Катеринопіль, Шахта, Іскрене, Дар'ївка, Цвіткове, Білозір'я.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 13.46
Паланка-2 13.58 1 хв  13.59 12 хв 
Паланка-1 14.02 1 хв  14.03 16 хв 
Розсішки 14.08 1 хв  14.09 22 хв 
Христинівка 14.18 8 хв  14.26 32 хв 
Ліщинівка 14.36 1 хв  14.37 50 хв 
132 Км 14.42 1 хв  14.43 56 хв 
Яроватка 14.49 1 хв  14.50 1 г  3 хв 
Подібне 14.57 1 хв  14.58 1 г  11 хв 
Поташ 15.08 1 хв  15.09 1 г  22 хв 
161 Км 15.19 1 хв  15.20 1 г  33 хв 
Шаласька 15.28 1 хв  15.29 1 г  42 хв 
Гордишівка 15.45 1 хв  15.46 1 г  59 хв 
Тальне 15.53 1 хв  15.54 2 г  7 хв 
Гусакове 16.01 1 хв  16.02 2 г  15 хв 
Степна 16.07 1 хв  16.08 2 г  21 хв 
Розсохуватка 16.16 1 хв  16.17 2 г  30 хв 
Новоселиця 16.23 1 хв  16.24 2 г  37 хв 
Катеринопіль 16.30 1 хв  16.31 2 г  44 хв 
Звенигородка 16.36 1 хв  16.37 2 г  50 хв 
Багачеве 16.45 1 хв  16.46 2 г  59 хв 
Шахта 16.52 1 хв  16.53 3 г  6 хв 
226 Км 16.59 1 хв  17.00 3 г  13 хв 
Стецівка 17.02 1 хв  17.03 3 г  16 хв 
Іскрене 17.09 1 хв  17.10 3 г  23 хв 
Прудянка 17.16 1 хв  17.17 3 г  30 хв 
Васильків 17.22 1 хв  17.23 3 г  36 хв 
Дар'ївка 17.30 1 хв  17.31 3 г  44 хв 
Шпола 17.35 1 хв  17.36 3 г  49 хв 
Сигнаївка 17.50 1 хв  17.51 4 г  4 хв 
Цвіткове 18.05 8 хв  18.13 4 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.47 15 хв  19.02 5 г  1 хв 
Сміла 19.09 1 хв  19.10 5 г  23 хв 
Білозір'я 19.25 1 хв  19.26 5 г  39 хв 
Черкаси 19.44 5 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6355-6356 Умань — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031