У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355-6356 Умань — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6355-6356 сполученням Умань - Черкаси відправляється зі станції Умань о 13.46 і прибуває на станцію Черкаси о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Розсішки, 132 Км, Поташ, Гордишівка, Степна, Катеринопіль, Шахта, Іскрене, Дар'ївка, Цвіткове, Білозір'я.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 13.46
Паланка-2 13.58 1 хв  13.59 12 хв 
Паланка-1 14.02 1 хв  14.03 16 хв 
Розсішки 14.08 1 хв  14.09 22 хв 
Христинівка 14.18 8 хв  14.26 32 хв 
Ліщинівка 14.36 1 хв  14.37 50 хв 
132 Км 14.42 1 хв  14.43 56 хв 
Яроватка 14.49 1 хв  14.50 1 г  3 хв 
Подібне 14.57 1 хв  14.58 1 г  11 хв 
Поташ 15.08 1 хв  15.09 1 г  22 хв 
161 Км 15.19 1 хв  15.20 1 г  33 хв 
Шаласька 15.28 1 хв  15.29 1 г  42 хв 
Гордишівка 15.45 1 хв  15.46 1 г  59 хв 
Тальне 15.53 1 хв  15.54 2 г  7 хв 
Гусакове 16.01 1 хв  16.02 2 г  15 хв 
Степна 16.07 1 хв  16.08 2 г  21 хв 
Розсохуватка 16.16 1 хв  16.17 2 г  30 хв 
Новоселиця 16.23 1 хв  16.24 2 г  37 хв 
Катеринопіль 16.30 1 хв  16.31 2 г  44 хв 
Звенигородка 16.36 1 хв  16.37 2 г  50 хв 
Багачеве 16.45 1 хв  16.46 2 г  59 хв 
Шахта 16.52 1 хв  16.53 3 г  6 хв 
226 Км 16.59 1 хв  17.00 3 г  13 хв 
Стецівка 17.02 1 хв  17.03 3 г  16 хв 
Іскрене 17.09 1 хв  17.10 3 г  23 хв 
Прудянка 17.16 1 хв  17.17 3 г  30 хв 
Васильків 17.22 1 хв  17.23 3 г  36 хв 
Дар'ївка 17.30 1 хв  17.31 3 г  44 хв 
Шпола 17.35 1 хв  17.36 3 г  49 хв 
Сигнаївка 17.50 1 хв  17.51 4 г  4 хв 
Цвіткове 18.05 8 хв  18.13 4 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.47 15 хв  19.02 5 г  1 хв 
Сміла 19.09 1 хв  19.10 5 г  23 хв 
Білозір'я 19.25 1 хв  19.26 5 г  39 хв 
Черкаси 19.44 5 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6355-6356 Умань — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930