У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6357 Огульці — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6357 сполученням Огульці - Полтава-Південна відправляється зі станції Огульці о 19.28 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 21.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 19.28
Хворостове 19.33 1 хв  19.34 5 хв 
Рогівка 19.36 1 хв  19.37 8 хв 
Баранівка 19.42 1 хв  19.43 14 хв 
Ков'яги 19.48 1 хв  19.49 20 хв 
Мар'їне 19.55 1 хв  19.56 27 хв 
Садки 20.00 1 хв  20.01 32 хв 
Водяна 20.06 1 хв  20.07 38 хв 
Панасівка 20.16 1 хв  20.17 48 хв 
80 Км 20.21 1 хв  20.22 53 хв 
Коломак 20.26 1 хв  20.27 58 хв 
Іскрівка 20.32 1 хв  20.33 1 г  4 хв 
Скороходове 20.42 1 хв  20.43 1 г  14 хв 
Кочубеївка 20.52 1 хв  20.53 1 г  24 хв 
Сторожовий 21.02 1 хв  21.03 1 г  34 хв 
Зелена 21.06 1 хв  21.07 1 г  38 хв 
Божкове 21.12 1 хв  21.13 1 г  44 хв 
Приміська 21.16 1 хв  21.17 1 г  48 хв 
Парасковіївка 21.21 1 хв  21.22 1 г  53 хв 
Ковалівка 21.25 1 хв  21.26 1 г  57 хв 
Свинківка 21.29 1 хв  21.30 2 г  1 хв 
Лісові Поляни 21.33 1 хв  21.34 2 г  5 хв 
Вакуленці 21.39 1 хв  21.40 2 г  11 хв 
Дублянщина 21.43 1 хв  21.44 2 г  15 хв 
Східний 21.47 1 хв  21.48 2 г  19 хв 
Полтава-Південна 21.52 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6357 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031