У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6358 Полтава — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Огульці номер 6358 відправляється зі станції Полтава-Південна о 14.47 і прибуває на станцію Огульці о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дублянщина, Лісові Поляни, Ковалівка, Приміська, Зелена, Кочубеївка, Іскрівка, 80 Км, Водяна, Мар'їне, Баранівка, Хворостове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 14.47
Східний 14.51 1 хв  14.52 4 хв 
Дублянщина 14.55 1 хв  14.56 8 хв 
Вакуленці 14.59 1 хв  15.00 12 хв 
Лісові Поляни 15.05 1 хв  15.06 18 хв 
Свинківка 15.08 1 хв  15.09 21 хв 
Ковалівка 15.11 1 хв  15.12 24 хв 
Парасковіївка 15.16 1 хв  15.17 29 хв 
Приміська 15.20 1 хв  15.21 33 хв 
Божкове 15.25 1 хв  15.26 38 хв 
Зелена 15.33 1 хв  15.34 46 хв 
Сторожовий 15.37 1 хв  15.38 50 хв 
Кочубеївка 15.47 1 хв  15.48 1 г 
Скороходове 15.58 1 хв  15.59 1 г  11 хв 
Іскрівка 16.07 1 хв  16.08 1 г  20 хв 
Коломак 16.14 14 хв  16.28 1 г  27 хв 
80 Км 16.32 1 хв  16.33 1 г  45 хв 
Панасівка 16.37 1 хв  16.38 1 г  50 хв 
Водяна 16.47 1 хв  16.48 2 г 
Садки 16.53 1 хв  16.54 2 г  6 хв 
Мар'їне 16.58 1 хв  16.59 2 г  11 хв 
Ков'яги 17.05 1 хв  17.06 2 г  18 хв 
Баранівка 17.10 1 хв  17.11 2 г  23 хв 
Рогівка 17.15 1 хв  17.16 2 г  28 хв 
Хворостове 17.19 1 хв  17.20 2 г  32 хв 
Огульці 17.27 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6358 Полтава-Південна — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31