У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6358 Полтава-Південна — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6358 сполученням Полтава-Південна - Огульці відправляється зі станції Полтава-Південна о 14.47 і прибуває на станцію Огульці о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дублянщина, Лісові Поляни, Ковалівка, Приміська, Зелена, Кочубеївка, Іскрівка, 80 Км, Водяна, Мар'їне, Баранівка, Хворостове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 14.47
Східний 14.51 1 хв  14.52 4 хв 
Дублянщина 14.55 1 хв  14.56 8 хв 
Вакуленці 14.59 1 хв  15.00 12 хв 
Лісові Поляни 15.05 1 хв  15.06 18 хв 
Свинківка 15.08 1 хв  15.09 21 хв 
Ковалівка 15.11 1 хв  15.12 24 хв 
Парасковіївка 15.16 1 хв  15.17 29 хв 
Приміська 15.20 1 хв  15.21 33 хв 
Божкове 15.25 1 хв  15.26 38 хв 
Зелена 15.33 1 хв  15.34 46 хв 
Сторожовий 15.37 1 хв  15.38 50 хв 
Кочубеївка 15.47 1 хв  15.48 1 г 
Скороходове 15.58 1 хв  15.59 1 г  11 хв 
Іскрівка 16.07 1 хв  16.08 1 г  20 хв 
Коломак 16.14 14 хв  16.28 1 г  27 хв 
80 Км 16.32 1 хв  16.33 1 г  45 хв 
Панасівка 16.37 1 хв  16.38 1 г  50 хв 
Водяна 16.47 1 хв  16.48 2 г 
Садки 16.53 1 хв  16.54 2 г  6 хв 
Мар'їне 16.58 1 хв  16.59 2 г  11 хв 
Ков'яги 17.05 1 хв  17.06 2 г  18 хв 
Баранівка 17.10 1 хв  17.11 2 г  23 хв 
Рогівка 17.15 1 хв  17.16 2 г  28 хв 
Хворостове 17.19 1 хв  17.20 2 г  32 хв 
Огульці 17.27 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6358 Полтава-Південна — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930