У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364-6726 Гребінка — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Полтава номер 6364-6726 відправляється зі станції Гребінка о 08.52 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 14.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6364-6726 Гребінка - Полтава пролягає по таким станціям як 147 Км, Стронське, Тарнавщина, Кибинці, Гоголеве, Сагайдак, 294 Км, 311 Км, Яківці, Крутий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд №6726 26,27,28,29,30 вересня 03,04,05,06,07 жовтня 2022 року обмежується по станції Сагайдак склад поїзда під склад поїзда №6723 на дільниці Сагайдак - Полтава - Південна відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.52
136 Км 08.57 1 хв  08.58 5 хв 
Бесідівщина 09.04 1 хв  09.05 12 хв 
143 Км 09.09 1 хв  09.10 17 хв 
147 Км 09.14 1 хв  09.15 22 хв 
Лазірки 09.20 9 хв  09.29 28 хв 
Іванівка 09.39 1 хв  09.40 47 хв 
Вили 09.48 1 хв  09.49 56 хв 
Стронське 09.59 1 хв  10.00 1 г  7 хв 
Лубни 10.08 1 хв  10.09 1 г  16 хв 
Терни 10.16 1 хв  10.17 1 г  24 хв 
Солоницька 10.24 1 хв  10.25 1 г  32 хв 
Тарнавщина 10.36 1 хв  10.37 1 г  44 хв 
200 Км 10.43 1 хв  10.44 1 г  51 хв 
Ромодан 10.52 2 хв  10.54 2 г 
209 Км 11.01 1 хв  11.02 2 г  9 хв 
Кибинці 11.12 1 хв  11.13 2 г  20 хв 
Пост 227 Км 11.19 2 хв  11.21 2 г  27 хв 
Миргород 11.27 2 хв  11.29 2 г  35 хв 
Милашенкове 11.38 1 хв  11.39 2 г  46 хв 
Гоголеве 11.45 1 хв  11.46 2 г  53 хв 
Матяшівка 11.54 1 хв  11.55 3 г  2 хв 
Яреськи 12.02 1 хв  12.03 3 г  10 хв 
Федунка 12.09 1 хв  12.10 3 г  17 хв 
Сагайдак 12.16 1 хв  12.17 3 г  24 хв 
Братешки 12.24 1 хв  12.25 3 г  32 хв 
Шкурупій 12.31 1 хв  12.32 3 г  39 хв 
Решетилівка 12.38 2 хв  12.40 3 г  46 хв 
294 Км 12.44 1 хв  12.45 3 г  52 хв 
Уманцівка 12.56 1 хв  12.57 4 г  4 хв 
303 Км 13.01 1 хв  13.02 4 г  9 хв 
Абазівка 13.08 1 хв  13.09 4 г  16 хв 
311 Км 13.14 1 хв  13.15 4 г  22 хв 
Супрунівка 13.23 4 хв  13.27 4 г  31 хв 
Полтава-Киівська 13.36 3 хв  13.39 4 г  44 хв 
Шведська Могила 13.45 1 хв  13.46 4 г  53 хв 
Яківці 13.48 1 хв  13.49 4 г  56 хв 
328 Км 13.53 1 хв  13.54 5 г  1 хв 
Червоний Шлях 13.57 1 хв  13.58 5 г  5 хв 
Кривохатки 14.04 1 хв  14.05 5 г  12 хв 
Крутий Берег 14.11 1 хв  14.12 5 г  19 хв 
Островок 14.15 1 хв  14.16 5 г  23 хв 
Полтава-Південна 14.22 5 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6364-6726 Гребінка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31