У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364-6726 Гребінка — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Полтава номер 6364-6726 відправляється зі станції Гребінка о 08.52 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 14.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6364-6726 Гребінка - Полтава пролягає по таким станціям як 147 Км, Стронське, Тарнавщина, Кибинці, Гоголеве, Сагайдак, 294 Км, 311 Км, Яківці, Крутий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

18 травня 2022 поїзд № 6726 Ромодан - Полтава-Південна обмежується по станції Полтава-Київська, слідує № 6726 Ромодан - Полтава-Київська, прибуття на станцію Полтава-Київська +10 хв. 23 травня 2022 поїзд № 6364 Гребінка - Ромодан прибуття на станцію Ромодан в 10-55 20, 23 травня 2022 поїзд № 6726 Ромодан - Полтава-Південна обмежується по станції Полтава-Київська, слідує № 6726 Ромодан - Полтава-Київська

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.52
136 Км 08.57 1 хв  08.58 5 хв 
Бесідівщина 09.04 1 хв  09.05 12 хв 
143 Км 09.09 1 хв  09.10 17 хв 
147 Км 09.14 1 хв  09.15 22 хв 
Лазірки 09.20 9 хв  09.29 28 хв 
Іванівка 09.39 1 хв  09.40 47 хв 
Вили 09.48 1 хв  09.49 56 хв 
Стронське 09.59 1 хв  10.00 1 г  7 хв 
Лубни 10.08 1 хв  10.09 1 г  16 хв 
Терни 10.16 1 хв  10.17 1 г  24 хв 
Солоницька 10.24 1 хв  10.25 1 г  32 хв 
Тарнавщина 10.36 1 хв  10.37 1 г  44 хв 
200 Км 10.43 1 хв  10.44 1 г  51 хв 
Ромодан 10.52 5 хв  10.57 2 г 
209 Км 11.04 1 хв  11.05 2 г  12 хв 
Кибинці 11.15 1 хв  11.16 2 г  23 хв 
Пост 227 Км 11.22 2 хв  11.24 2 г  30 хв 
Миргород 11.30 1 хв  11.31 2 г  38 хв 
Милашенкове 11.40 1 хв  11.41 2 г  48 хв 
Гоголеве 11.47 1 хв  11.48 2 г  55 хв 
Матяшівка 11.56 1 хв  11.57 3 г  4 хв 
Яреськи 12.04 1 хв  12.05 3 г  12 хв 
Федунка 12.11 1 хв  12.12 3 г  19 хв 
Сагайдак 12.18 1 хв  12.19 3 г  26 хв 
Братешки 12.26 1 хв  12.27 3 г  34 хв 
Шкурупій 12.33 1 хв  12.34 3 г  41 хв 
Решетилівка 12.40 2 хв  12.42 3 г  48 хв 
294 Км 12.46 1 хв  12.47 3 г  54 хв 
Уманцівка 12.58 1 хв  12.59 4 г  6 хв 
303 Км 13.03 1 хв  13.04 4 г  11 хв 
Абазівка 13.10 1 хв  13.11 4 г  18 хв 
311 Км 13.16 1 хв  13.17 4 г  24 хв 
Супрунівка 13.25 2 хв  13.27 4 г  33 хв 
Полтава-Киівська 13.36 3 хв  13.39 4 г  44 хв 
Шведська Могила 13.45 1 хв  13.46 4 г  53 хв 
Яківці 13.48 1 хв  13.49 4 г  56 хв 
328 Км 13.53 1 хв  13.54 5 г  1 хв 
Червоний Шлях 13.57 1 хв  13.58 5 г  5 хв 
Кривохатки 14.04 1 хв  14.05 5 г  12 хв 
Крутий Берег 14.11 1 хв  14.12 5 г  19 хв 
Островок 14.15 1 хв  14.16 5 г  23 хв 
Полтава-Південна 14.22 5 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6364-6726 Гребінка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930