У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364-6726 Гребінка — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Полтава номер 6364-6726 відправляється зі станції Гребінка о 09.00 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 14.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6364-6726 Гребінка - Полтава пролягає по таким станціям як 147 Км, Стронське, Тарнавщина, Кибинці, Гоголеве, Сагайдак, 294 Км, 311 Км, Яківці, Крутий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 09.00
136 Км 09.03 1 хв  09.04 3 хв 
Бесідівщина 09.09 1 хв  09.10 9 хв 
143 Км 09.14 1 хв  09.15 14 хв 
147 Км 09.18 1 хв  09.19 18 хв 
Лазірки 09.24 1 хв  09.25 24 хв 
Іванівка 09.32 1 хв  09.33 32 хв 
Вили 09.41 1 хв  09.42 41 хв 
Стронське 09.51 1 хв  09.52 51 хв 
Лубни 09.59 1 хв  10.00 59 хв 
Терни 10.08 1 хв  10.09 1 г  8 хв 
Солоницька 10.16 10 хв  10.26 1 г  16 хв 
Тарнавщина 10.38 1 хв  10.39 1 г  38 хв 
200 Км 10.45 1 хв  10.46 1 г  45 хв 
Ромодан 10.54 28 хв  11.22 1 г  54 хв 
209 Км 11.28 1 хв  11.29 2 г  28 хв 
Кибинці 11.39 1 хв  11.40 2 г  39 хв 
Пост 227 Км 11.47 1 хв  11.48 2 г  47 хв 
Миргород 11.55 2 хв  11.57 2 г  55 хв 
Милашенкове 12.07 1 хв  12.08 3 г  7 хв 
Гоголеве 12.16 1 хв  12.17 3 г  16 хв 
Матяшівка 12.25 1 хв  12.26 3 г  25 хв 
Яреськи 12.33 1 хв  12.34 3 г  33 хв 
Федунка 12.40 1 хв  12.41 3 г  40 хв 
Сагайдак 12.48 1 хв  12.49 3 г  48 хв 
Братешки 12.57 1 хв  12.58 3 г  57 хв 
Шкурупій 13.05 1 хв  13.06 4 г  5 хв 
Решетилівка 13.12 1 хв  13.13 4 г  12 хв 
294 Км 13.17 1 хв  13.18 4 г  17 хв 
Уманцівка 13.28 1 хв  13.29 4 г  28 хв 
303 Км 13.33 1 хв  13.34 4 г  33 хв 
Абазівка 13.40 1 хв  13.41 4 г  40 хв 
311 Км 13.46 1 хв  13.47 4 г  46 хв 
Супрунівка 13.55 1 хв  13.56 4 г  55 хв 
Полтава-Киівська 14.05 3 хв  14.08 5 г  5 хв 
Шведська Могила 14.14 1 хв  14.15 5 г  14 хв 
Яківці 14.17 1 хв  14.18 5 г  17 хв 
328 Км 14.22 1 хв  14.23 5 г  22 хв 
Червоний Шлях 14.26 1 хв  14.27 5 г  26 хв 
Кривохатки 14.33 1 хв  14.34 5 г  33 хв 
Крутий Берег 14.39 2 хв  14.41 5 г  39 хв 
Островок 14.44 1 хв  14.45 5 г  44 хв 
Полтава-Південна 14.51 5 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6364-6726 Гребінка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728