У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364 Гребінка — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6364 сполученням Гребінка - Ромодан відправляється зі станції Гребінка о 08.45 і прибуває на станцію Ромодан о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 136 Км, Бесідівщина, 143 Км, 147 Км, Лазірки, Іванівка, Вили, Стронське, Лубни, Терни, Солоницька, Тарнавщина, 200 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.45
136 Км 08.51 1 хв  08.52 6 хв 
Бесідівщина 08.58 1 хв  08.59 13 хв 
143 Км 09.03 1 хв  09.04 18 хв 
147 Км 09.08 1 хв  09.09 23 хв 
Лазірки 09.14 1 хв  09.15 29 хв 
Іванівка 09.24 1 хв  09.25 39 хв 
Вили 09.32 1 хв  09.33 47 хв 
Стронське 09.42 1 хв  09.43 57 хв 
Лубни 09.50 1 хв  09.51 1 г  5 хв 
Терни 09.58 1 хв  09.59 1 г  13 хв 
Солоницька 10.06 11 хв  10.17 1 г  21 хв 
Тарнавщина 10.28 1 хв  10.29 1 г  43 хв 
200 Км 10.35 1 хв  10.36 1 г  50 хв 
Ромодан 10.44 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6364 Гребінка — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31