У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6365 Гречани — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6365 сполученням Гречани - Підволочиськ відправляється зі станції Гречани о 16.50 і прибуває на станцію Підволочиськ о 18.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Грузівці, Вишневий Сад, Мартинівка, Чорний Острів, Наркевичі, Баглай, Трительники, Криштопівка, Війтівці, Гарнишівка, Гарнишівський переїзд, Лозова, Волочиськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 16.50
Грузівці 16.57 1 хв  16.58 7 хв 
Вишневий Сад 17.02 1 хв  17.03 12 хв 
Мартинівка 17.07 1 хв  17.08 17 хв 
Чорний Острів 17.11 1 хв  17.12 21 хв 
Наркевичі 17.21 1 хв  17.22 31 хв 
Баглай 17.25 1 хв  17.26 35 хв 
Трительники 17.29 1 хв  17.30 39 хв 
Криштопівка 17.33 1 хв  17.34 43 хв 
Війтівці 17.38 1 хв  17.39 48 хв 
Гарнишівка 17.45 1 хв  17.46 55 хв 
Гарнишівський переїзд 17.48 1 хв  17.49 58 хв 
Лозова 17.53 1 хв  17.54 1 г  3 хв 
Волочиськ 17.59 1 хв  18.00 1 г  9 хв 
Підволочиськ 18.08 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6365 Гречани — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728