У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6365 Миргород — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миргород - Гребінка номер 6365 відправляється зі станції Миргород о 13.26 і прибуває на станцію Гребінка о 16.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6365 Миргород - Гребінка пролягає по таким станціям як Пост 227 Км, Кибинці, 209 Км, Ромодан, 200 Км, Тарнавщина, Солоницька, Терни, Лубни, Стронське, Вили, Іванівка, Лазірки, 147 Км, 143 Км, Бесідівщина, 136 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миргород 13.26
Пост 227 Км 13.33 1 хв  13.34 7 хв 
Кибинці 13.40 1 хв  13.41 14 хв 
209 Км 13.51 1 хв  13.52 25 хв 
Ромодан 14.00 11 хв  14.11 34 хв 
200 Км 14.19 1 хв  14.20 53 хв 
Тарнавщина 14.25 1 хв  14.26 59 хв 
Солоницька 14.36 1 хв  14.37 1 г  10 хв 
Терни 14.44 1 хв  14.45 1 г  18 хв 
Лубни 14.52 11 хв  15.03 1 г  26 хв 
Стронське 15.11 1 хв  15.12 1 г  45 хв 
Вили 15.21 1 хв  15.22 1 г  55 хв 
Іванівка 15.30 1 хв  15.31 2 г  4 хв 
Лазірки 15.40 1 хв  15.41 2 г  14 хв 
147 Км 15.46 1 хв  15.47 2 г  20 хв 
143 Км 15.51 1 хв  15.52 2 г  25 хв 
Бесідівщина 15.56 1 хв  15.57 2 г  30 хв 
136 Км 16.01 1 хв  16.02 2 г  35 хв 
Гребінка 16.07 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6365 Миргород — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28