У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6365 Миргород — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6365 сполученням Миргород - Гребінка відправляється зі станції Миргород о 13.36 і прибуває на станцію Гребінка о 16.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пост 227 Км, Кибинці, 209 Км, 200 Км, Тарнавщина, Солоницька, Терни, Лубни, Стронське, Вили, Іванівка, Лазірки, 147 Км, 143 Км, Бесідівщина, 136 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миргород 13.36
Пост 227 Км 13.43 1 хв  13.44 7 хв 
Кибинці 13.50 1 хв  13.51 14 хв 
209 Км 14.00 1 хв  14.01 24 хв 
200 Км 14.18 2 хв  14.20 42 хв 
Тарнавщина 14.25 1 хв  14.26 49 хв 
Солоницька 14.36 1 хв  14.37 1 г 
Терни 14.44 1 хв  14.45 1 г  8 хв 
Лубни 14.52 11 хв  15.03 1 г  16 хв 
Стронське 15.11 1 хв  15.12 1 г  35 хв 
Вили 15.21 1 хв  15.22 1 г  45 хв 
Іванівка 15.30 1 хв  15.31 1 г  54 хв 
Лазірки 15.40 1 хв  15.41 2 г  4 хв 
147 Км 15.46 1 хв  15.47 2 г  10 хв 
143 Км 15.51 1 хв  15.52 2 г  15 хв 
Бесідівщина 15.56 1 хв  15.57 2 г  20 хв 
136 Км 16.01 1 хв  16.02 2 г  25 хв 
Гребінка 16.07 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6365 Миргород — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031