У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6365 Ромодан — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6365 сполученням Ромодан - Гребінка відправляється зі станції Ромодан о 14.10 і прибуває на станцію Гребінка о 16.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 200 Км, Тарнавщина, Солоницька, Терни, Лубни, Стронське, Вили, Іванівка, Лазірки, 147 Км, 143 Км, Бесідівщина, 136 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 14.10
200 Км 14.18 2 хв  14.20 8 хв 
Тарнавщина 14.25 1 хв  14.26 15 хв 
Солоницька 14.36 1 хв  14.37 26 хв 
Терни 14.44 1 хв  14.45 34 хв 
Лубни 14.52 11 хв  15.03 42 хв 
Стронське 15.11 1 хв  15.12 1 г  1 хв 
Вили 15.21 1 хв  15.22 1 г  11 хв 
Іванівка 15.30 1 хв  15.31 1 г  20 хв 
Лазірки 15.40 1 хв  15.41 1 г  30 хв 
147 Км 15.46 1 хв  15.47 1 г  36 хв 
143 Км 15.51 1 хв  15.52 1 г  41 хв 
Бесідівщина 15.56 1 хв  15.57 1 г  46 хв 
136 Км 16.01 1 хв  16.02 1 г  51 хв 
Гребінка 16.07 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6365 Ромодан — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930