У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6365 Ромодан — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6365 сполученням Ромодан - Гребінка відправляється зі станції Ромодан о 14.10 і прибуває на станцію Гребінка о 16.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 200 Км, Тарнавщина, Солоницька, Терни, Лубни, Стронське, Вили, Іванівка, Лазірки, 147 Км, 143 Км, Бесідівщина, 136 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 14.10
200 Км 14.18 2 хв  14.20 8 хв 
Тарнавщина 14.25 1 хв  14.26 15 хв 
Солоницька 14.36 1 хв  14.37 26 хв 
Терни 14.44 1 хв  14.45 34 хв 
Лубни 14.52 11 хв  15.03 42 хв 
Стронське 15.11 1 хв  15.12 1 г  1 хв 
Вили 15.21 1 хв  15.22 1 г  11 хв 
Іванівка 15.30 1 хв  15.31 1 г  20 хв 
Лазірки 15.40 1 хв  15.41 1 г  30 хв 
147 Км 15.46 1 хв  15.47 1 г  36 хв 
143 Км 15.51 1 хв  15.52 1 г  41 хв 
Бесідівщина 15.56 1 хв  15.57 1 г  46 хв 
136 Км 16.01 1 хв  16.02 1 г  51 хв 
Гребінка 16.07 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6365 Ромодан — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728