У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6369 Ромодан — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6369 сполученням Ромодан - Гребінка відправляється зі станції Ромодан о 23.57 і прибуває на станцію Гребінка о 01.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 200 Км, Тарнавщина, Солоницька, Терни, Лубни, Вили, Лазірки, 143 Км, 136 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 23.57
200 Км 00.07 1 хв  00.08 10 хв 
Тарнавщина 00.15 1 хв  00.16 18 хв 
Солоницька 00.29 1 хв  00.30 32 хв 
Терни 00.37 1 хв  00.38 40 хв 
Лубни 00.46 1 хв  00.47 49 хв 
Вили 01.06 1 хв  01.07 1 г  9 хв 
Лазірки 01.21 1 хв  01.22 1 г  24 хв 
143 Км 01.29 1 хв  01.30 1 г  32 хв 
136 Км 01.36 1 хв  01.37 1 г  39 хв 
Гребінка 01.42 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6369 Ромодан — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031