У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6372 Хмельницький — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6372 сполученням Хмельницький - Шепетівка відправляється зі станції Хмельницький о 17.24 і прибуває на станцію Шепетівка о 21.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Речовий ринок, Олешин, Черепівка, Заруддя, Красилів, Воронківці, Дачна, Антоніни, Краснівка, Старі Бейзими, Чотирбоки, Ім. П'яскорського.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.24
Кам'янецький Переїзд 17.29 1 хв  17.30 5 хв 
Речовий ринок 17.33 1 хв  17.34 9 хв 
Гречани 17.41 16 хв  17.57 17 хв 
Олешин 18.06 1 хв  18.07 42 хв 
Осташки 18.12 1 хв  18.13 48 хв 
Черепівка 18.17 1 хв  18.18 53 хв 
Климашівка 18.27 1 хв  18.28 1 г  3 хв 
Заруддя 18.32 1 хв  18.33 1 г  8 хв 
Западинці 18.42 1 хв  18.43 1 г  18 хв 
Красилів 18.54 1 хв  18.55 1 г  30 хв 
Кузьмин 19.04 1 хв  19.05 1 г  40 хв 
Воронківці 19.12 1 хв  19.13 1 г  48 хв 
Старокостянтинів 1 19.23 1 хв  19.24 1 г  59 хв 
Дачна 19.32 1 хв  19.33 2 г  8 хв 
Росолівці 19.41 1 хв  19.42 2 г  17 хв 
Антоніни 19.48 1 хв  19.49 2 г  24 хв 
Великі Юначки 19.58 1 хв  19.59 2 г  34 хв 
Краснівка 20.03 1 хв  20.04 2 г  39 хв 
Великі Пузирки 20.15 1 хв  20.16 2 г  51 хв 
Старі Бейзими 20.20 1 хв  20.21 2 г  56 хв 
Вербівці 20.27 1 хв  20.28 3 г  3 хв 
Чотирбоки 20.37 1 хв  20.38 3 г  13 хв 
Мокіївці 20.47 1 хв  20.48 3 г  23 хв 
Ім. П'яскорського 20.58 1 хв  20.59 3 г  34 хв 
Шепетівка-Подільська 21.06 9 хв  21.15 3 г  42 хв 
Шепетівка 21.27 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6372 Хмельницький — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031