У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6372 Хмельницький — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Хмельницький - Шепетівка номер 6372 відправляється зі станції Хмельницький о 17.18 і прибуває на станцію Шепетівка о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6372 Хмельницький - Шепетівка пролягає по таким станціям як Речовий ринок, Олешин, Черепівка, Заруддя, Красилів, Воронківці, Дачна, Антоніни, Краснівка, Старі Бейзими, Чотирбоки, Ім. П'яскорського.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.18
Кам'янецький Переїзд 17.23 1 хв  17.24 5 хв 
Речовий ринок 17.27 1 хв  17.28 9 хв 
Гречани 17.35 1 хв  17.36 17 хв 
Олешин 17.45 1 хв  17.46 27 хв 
Осташки 17.51 1 хв  17.52 33 хв 
Черепівка 17.56 1 хв  17.57 38 хв 
Климашівка 18.06 1 хв  18.07 48 хв 
Заруддя 18.11 1 хв  18.12 53 хв 
Западинці 18.21 1 хв  18.22 1 г  3 хв 
Красилів 18.33 1 хв  18.34 1 г  15 хв 
Кузьмин 18.43 1 хв  18.44 1 г  25 хв 
Воронківці 18.51 1 хв  18.52 1 г  33 хв 
Старокостянтинів 1 19.02 1 хв  19.03 1 г  44 хв 
Дачна 19.11 1 хв  19.12 1 г  53 хв 
Росолівці 19.20 1 хв  19.21 2 г  2 хв 
Антоніни 19.27 1 хв  19.28 2 г  9 хв 
Великі Юначки 19.37 1 хв  19.38 2 г  19 хв 
Краснівка 19.42 1 хв  19.43 2 г  24 хв 
Великі Пузирки 19.54 1 хв  19.55 2 г  36 хв 
Старі Бейзими 19.59 1 хв  20.00 2 г  41 хв 
Вербівці 20.06 1 хв  20.07 2 г  48 хв 
Чотирбоки 20.16 1 хв  20.17 2 г  58 хв 
Мокіївці 20.26 1 хв  20.27 3 г  8 хв 
Ім. П'яскорського 20.37 1 хв  20.38 3 г  19 хв 
Шепетівка-Подільська 20.45 1 хв  20.46 3 г  27 хв 
Шепетівка 20.58 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6372 Хмельницький — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930