У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6372 Хмельницький — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Хмельницький - Шепетівка номер 6372 відправляється зі станції Хмельницький о 17.20 і прибуває на станцію Шепетівка о 21.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6372 Хмельницький - Шепетівка пролягає по таким станціям як Речовий ринок, Олешин, Черепівка, Заруддя, Красилів, Воронківці, Дачна, Антоніни, Краснівка, Старі Бейзими, Чотирбоки, Ім. П'яскорського.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.20
Кам'янецький Переїзд 17.25 1 хв  17.26 5 хв 
Речовий ринок 17.29 1 хв  17.30 9 хв 
Гречани 17.37 16 хв  17.53 17 хв 
Олешин 18.02 1 хв  18.03 42 хв 
Осташки 18.08 1 хв  18.09 48 хв 
Черепівка 18.13 1 хв  18.14 53 хв 
Климашівка 18.23 1 хв  18.24 1 г  3 хв 
Заруддя 18.28 1 хв  18.29 1 г  8 хв 
Западинці 18.38 1 хв  18.39 1 г  18 хв 
Красилів 18.50 1 хв  18.51 1 г  30 хв 
Кузьмин 19.00 1 хв  19.01 1 г  40 хв 
Воронківці 19.08 1 хв  19.09 1 г  48 хв 
Старокостянтинів 1 19.19 1 хв  19.20 1 г  59 хв 
Дачна 19.28 1 хв  19.29 2 г  8 хв 
Росолівці 19.37 1 хв  19.38 2 г  17 хв 
Антоніни 19.44 1 хв  19.45 2 г  24 хв 
Великі Юначки 19.54 1 хв  19.55 2 г  34 хв 
Краснівка 19.59 1 хв  20.00 2 г  39 хв 
Великі Пузирки 20.11 1 хв  20.12 2 г  51 хв 
Старі Бейзими 20.16 1 хв  20.17 2 г  56 хв 
Вербівці 20.23 1 хв  20.24 3 г  3 хв 
Чотирбоки 20.33 1 хв  20.34 3 г  13 хв 
Мокіївці 20.43 1 хв  20.44 3 г  23 хв 
Ім. П'яскорського 20.54 1 хв  20.55 3 г  34 хв 
Шепетівка-Подільська 21.02 11 хв  21.13 3 г  42 хв 
Шепетівка 21.25 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6372 Хмельницький — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28