У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6374 Ягодин — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ягодин - Ковель номер 6374 відправляється зі станції Ягодин о 15.25 і прибуває на станцію Ковель о 17.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6374 Ягодин - Ковель пролягає по таким станціям як Любомль, Скиби, Підгородне-2, Підгородне, Руда, Високий Хутір, Мацеїв, Паридуби, Кошари Нові, Депо, Кошари, Круги, 464 Км, Черкаси-Волинські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ягодин 15.25
Любомль 15.41 1 хв  15.42 16 хв 
Скиби 15.50 1 хв  15.51 25 хв 
Підгородне-2 15.58 1 хв  15.59 33 хв 
Підгородне 16.05 1 хв  16.06 40 хв 
Руда 16.12 1 хв  16.13 47 хв 
Високий Хутір 16.20 1 хв  16.21 55 хв 
Мацеїв 16.30 1 хв  16.31 1 г  5 хв 
Паридуби 16.39 1 хв  16.40 1 г  14 хв 
Кошари Нові 16.46 1 хв  16.47 1 г  21 хв 
Депо 16.51 1 хв  16.52 1 г  26 хв 
Кошари 16.57 1 хв  16.58 1 г  32 хв 
Круги 17.03 1 хв  17.04 1 г  38 хв 
464 Км 17.09 1 хв  17.10 1 г  44 хв 
Черкаси-Волинські 17.15 1 хв  17.16 1 г  50 хв 
Ковель 17.25 2 г 

У розкладі поїзда 6374 Ягодин — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31