У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6374 Ягодин — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ягодин - Ковель номер 6374 відправляється зі станції Ягодин о 15.25 і прибуває на станцію Ковель о 17.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6374 Ягодин - Ковель пролягає по таким станціям як Любомль, Скиби, Підгородне-2, Підгородне, Руда, Високий Хутір, Мацеїв, Паридуби, Кошари Нові, Депо, Кошари, Круги, 464 Км, Черкаси-Волинські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ягодин 15.25
Любомль 15.41 1 хв  15.42 16 хв 
Скиби 15.50 1 хв  15.51 25 хв 
Підгородне-2 15.58 1 хв  15.59 33 хв 
Підгородне 16.05 1 хв  16.06 40 хв 
Руда 16.12 1 хв  16.13 47 хв 
Високий Хутір 16.20 1 хв  16.21 55 хв 
Мацеїв 16.30 1 хв  16.31 1 г  5 хв 
Паридуби 16.39 1 хв  16.40 1 г  14 хв 
Кошари Нові 16.46 1 хв  16.47 1 г  21 хв 
Депо 16.51 1 хв  16.52 1 г  26 хв 
Кошари 16.57 1 хв  16.58 1 г  32 хв 
Круги 17.03 1 хв  17.04 1 г  38 хв 
464 Км 17.09 1 хв  17.10 1 г  44 хв 
Черкаси-Волинські 17.15 1 хв  17.16 1 г  50 хв 
Ковель 17.25 2 г 

У розкладі поїзда 6374 Ягодин — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930