У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6374 Ягодин — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ягодин - Ковель номер 6374 відправляється зі станції Ягодин о 15.25 і прибуває на станцію Ковель о 17.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6374 Ягодин - Ковель пролягає по таким станціям як Любомль, Скиби, Підгородне-2, Підгородне, Руда, Високий Хутір, Мацеїв, Паридуби, Кошари Нові, Депо, Кошари, Круги, 464 Км, Черкаси-Волинські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ягодин 15.25
Любомль 15.41 1 хв  15.42 16 хв 
Скиби 15.50 1 хв  15.51 25 хв 
Підгородне-2 15.58 1 хв  15.59 33 хв 
Підгородне 16.05 1 хв  16.06 40 хв 
Руда 16.12 1 хв  16.13 47 хв 
Високий Хутір 16.20 1 хв  16.21 55 хв 
Мацеїв 16.30 1 хв  16.31 1 г  5 хв 
Паридуби 16.39 1 хв  16.40 1 г  14 хв 
Кошари Нові 16.46 1 хв  16.47 1 г  21 хв 
Депо 16.51 1 хв  16.52 1 г  26 хв 
Кошари 16.57 1 хв  16.58 1 г  32 хв 
Круги 17.03 1 хв  17.04 1 г  38 хв 
464 Км 17.09 1 хв  17.10 1 г  44 хв 
Черкаси-Волинські 17.15 1 хв  17.16 1 г  50 хв 
Ковель 17.25 2 г 

У розкладі поїзда 6374 Ягодин — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031