У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6379 Ківерці — Стоянів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6379 сполученням Ківерці - Стоянів відправляється зі станції Ківерці о 08.05 і прибуває на станцію Стоянів о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дачне, Прилуцька, Автозавод, Промінь, Лаврів, Вигуричі, Ниви-Губинські, Венгрівка, Застав'є, Горохів, Брани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 08.05
Жабки 08.09 1 хв  08.10 4 хв 
Дачне 08.15 1 хв  08.16 10 хв 
Промислова 08.21 1 хв  08.22 16 хв 
Прилуцька 08.24 1 хв  08.25 19 хв 
Луцьк 08.28 4 хв  08.32 23 хв 
Автозавод 08.38 1 хв  08.39 33 хв 
Гнидава 08.50 1 хв  08.51 45 хв 
Промінь 08.57 1 хв  08.58 52 хв 
Оздів 09.09 1 хв  09.10 1 г  4 хв 
Лаврів 09.20 1 хв  09.21 1 г  15 хв 
Несвіч-Волинський 09.27 1 хв  09.28 1 г  22 хв 
Вигуричі 09.37 1 хв  09.38 1 г  32 хв 
Дубова Корчма 09.43 1 хв  09.44 1 г  38 хв 
Ниви-Губинські 09.51 1 хв  09.52 1 г  46 хв 
Сенкевичівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  53 хв 
Венгрівка 10.11 1 хв  10.12 2 г  6 хв 
Звиняче 10.19 1 хв  10.20 2 г  14 хв 
Застав'є 10.26 1 хв  10.27 2 г  21 хв 
Галичини 10.36 1 хв  10.37 2 г  31 хв 
Горохів 10.47 1 хв  10.48 2 г  42 хв 
98 Км 10.58 1 хв  10.59 2 г  53 хв 
Брани 11.05 1 хв  11.06 3 г 
Стоянів 11.20 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6379 Ківерці — Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31