У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6379 Ківерці — Стоянів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6379 сполученням Ківерці - Стоянів відправляється зі станції Ківерці о 08.05 і прибуває на станцію Стоянів о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дачне, Прилуцька, Автозавод, Промінь, Лаврів, Вигуричі, Ниви-Губинські, Венгрівка, Застав'є, Горохів, Брани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 08.05
Жабки 08.09 1 хв  08.10 4 хв 
Дачне 08.15 1 хв  08.16 10 хв 
Промислова 08.21 1 хв  08.22 16 хв 
Прилуцька 08.24 1 хв  08.25 19 хв 
Луцьк 08.28 4 хв  08.32 23 хв 
Автозавод 08.38 1 хв  08.39 33 хв 
Гнидава 08.50 1 хв  08.51 45 хв 
Промінь 08.57 1 хв  08.58 52 хв 
Оздів 09.09 1 хв  09.10 1 г  4 хв 
Лаврів 09.20 1 хв  09.21 1 г  15 хв 
Несвіч-Волинський 09.27 1 хв  09.28 1 г  22 хв 
Вигуричі 09.37 1 хв  09.38 1 г  32 хв 
Дубова Корчма 09.43 1 хв  09.44 1 г  38 хв 
Ниви-Губинські 09.51 1 хв  09.52 1 г  46 хв 
Сенкевичівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  53 хв 
Венгрівка 10.11 1 хв  10.12 2 г  6 хв 
Звиняче 10.19 1 хв  10.20 2 г  14 хв 
Застав'є 10.26 1 хв  10.27 2 г  21 хв 
Галичини 10.36 1 хв  10.37 2 г  31 хв 
Горохів 10.47 1 хв  10.48 2 г  42 хв 
98 Км 10.58 1 хв  10.59 2 г  53 хв 
Брани 11.05 1 хв  11.06 3 г 
Стоянів 11.20 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6379 Ківерці — Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031